Закарпатський лижник Іван Ковбаснюк – переможець рейтингових змагань

Цими вихідними (3 та 4 березня) на схилах Красії завершились міжнародні рейтингові змагання з гірськолижного спорту – спортсмени змагались у спеціальному слаломі.

Абсолютним переможцем серед чоловіків став член національної збірної команди, учасник чемпіонату світу 2017 року наш земляк Іван Ковбаснюк. До трійки призерів також увійшли Андрій Марійчин, Василь Теличук та Олександр Погарцев.Василь Теличук посів другу сходинку на другий день змагань.

У жінок золото та срібло змагань по черзі розіграли лідери національної збірної Ольга Книш і Тетяна Тікун. Бронзовою призеркою обох змагань стала Валерія Погарцева, для якої цей п'єдестал став першим в її дебютний рік виступів на міжнародній арені. Наша Анастасія Горбунова показала п’ятий результат.