Закарпатська ДФС: коли сплачувати єдиний внесок спрощенцям

Закарпатська ДФС: коли сплачувати єдиний внесок спрощенцям
Який граничний термін сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями на спрощеній системі оподаткування? Платник єдиного внеску зобов’язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок (п. 1 частини другої Закону України від 08.10.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»), (далі – Закон про ЄСВ).

 

Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини восьмої ст. 9 Закону про ЄСВ, абзац перший пп. 2 п.6 розділу ІV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Мінфіну України від 20.04.2015 № 449 (далі – Інструкція № 449).

Такі платники можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, що здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац другий пп. 2 п. 6 розділу ІV Інструкції № 449). Якщо останній день строків сплати єдиного внеску, зазначених в Інструкції, припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 11 розділу ІV Інструкції).

Отже, граничний термін сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями на спрощеній системі оподаткування:

- за І квартал – 19 квітня;

- за ІІ квартал – 19 липня;

- за ІІІ квартал – 19 жовтня;

- за ІV квартал – 19 січня.

 ДФС у Закарпатській області

 

08 листопада 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*