Все для популяризації туристичного потенціалу Закарпаття

Все для популяризації туристичного потенціалу Закарпаття
Депутати облради обговорять проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки (зі змінами від 14.06.2016, 22.09.2016, 07.12.2016, 22.12.2016, 21.09.2017.

 

Автор проекту - департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, який очолює депутат облради Денис Ман.

У пояснювальній записці наголошується, що для ефективного використання коштів, затверджених для реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки,  популяризації туристичного потенціалу області, у тому числі через налагодження тісної співпраці з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, установами, підприємствами та громадськими організаціями профільний структурний підрозділ облдержадміністрації з питань туризму та курортів подає відповідні зміни до заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки.

У новій редакції документу серед заходів із утримання існуючих, знакування і маркування нових туристичних шляхів та маршрутів територією області, забезпечення інформаційного облаштування об’єктів історико-культурної спадщини додано архітектурну та природну спадщини у складі регіональної та національної мереж туристично-екскурсійних маршрутів.

      Також у частину розробки та встановлення інформаційних вказівників/стендів за маршрутами руху туристів, встановлення дорожніх інформаційних знаків, стендів тощо до історико-культурних пам’яток буде включено і архітектурні та природні пам’ятки, у тому числі внесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  У заходи щодо проектування та облаштування на території області стоянок для авто-, вело туристів, оглядових майданчиків, рекреаційних місць уздовж автомобільних доріг, поблизу туристично-привабливих об’єктів також  враховано в’їзди в область, території лісових масивів за маршрутами слідування туристів; встановлення двомовних туристичних знаків, картосхем, підтримка діючих та створення нових туристично-інформаційних центрів, у тому числі на станціях вузькоколійних залізниць тощо; розроблення проектно-кошторисної документації, макетів, моделей, в тому числі з відновлення  функціонування вузькоколійних шляхів області.

       Пропонується підтримка програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів та спрямованих на популяризацію туристичного потенціалу Закарпатської області через проведення конкурсу проектів.

       Стосовно матеріально-технічного забезпечення виконання заходів Програми, у тому числі облаштування туристично-інформаційних центрів області (придбання офісної та оргтехніки, обладнання та інвентарю,  виготовлення/придбання сувенірної і презентаційної продукції тощо), то тут ідеться і про придбання та встановлення туристичних інформаційних кіосків у місцях масового скупчення туристів.

Джерело фінансування Заходів Програми  – обласний бюджет. Орієнтовні обсяги фінансування на 2018 рік - 4747,0 тис грн.

Джерело: Прес-служба Закарпатської облради

 

24 травня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*