Футбольні вихідні Закарпаття: інтрига загострюється

нападник «Севлюша» Михайло Чедрик бореться з захисником «Бужори» Юрієм Каганцем
«Севлюш» - лідер першої половини сезону, а в першій східній – «Карпати» з Дубового

11-й тур чемпіонату Закарпаття, який завершував перше коло у вищій та першій східній лігах, стартував ще в четвер матчем вищелігових колективів ФК «Ужгород» та МФА (Мукачево), у якому господарі впевнено перемогли мукачівців – 5:1 (юнаки - 0:1).  Гості ніби й тримали контроль над м’ячем, навіть, в одній із атак мали претензії на призначення пенальті, однак, арбітр повважав, що кіпер ужгородців зіграв у м’яч. А от вміло реалізовували свої нагоди саме господарі. Вже до завершення першого тайму рахунок був – 2:0 на користь «Ужгорода», а після перерви команда з обласного центра ще тричі святкувала взяття воріт мукачівського колективу. У відповідь гості зуміли таки одну нагоду реалізувати вийшов всього «гол престижу».

Гарячим вийшов матч у Рахові, де місцеві «Карпати» приймали гостей з «Поляни». Вийшла цікава безкомпромісна гра. Полянці вже на 9-й хвилині матчу відкрили рахунок, та ще до перерви господарі не лише відновили паритет, а й вийшли вперед. Знову у складі господарів уже в третьому матчі поспіль відзначається Юрій Яремчук, який завдяки дублю потрапляє до списку кращих бомбардирів «вишки». А «Карпати» наприкінці першого кола здобувають третю поспіль вікторію і наздоганяють за очками саме полянців (юнаки – 7:0).

Лідер чемпіонату виноградівський «Севлюш» вдома каменя на камені не залишив від іршавської «Бужори». Сім разів господарі реалізували свої нагоди й зберегли свої ворота на замку. Тож саме виноградівці йдуть на літній відпочинок в якості фаворитів (8:0).

Продовжується «чорна смуга» з поразок для концгазівського «Вітязя». Цього разу команда з Ужгородщини зазнала фіаско в Хусті від місцевої «Оболоні». Господарі зуміли провести швидкий гол ще на 2-й хвилині. Як виявилося цей м’яч став вирішальним у цьому двобої. Гості хоч і атакували більше, проте забити не зуміли, навіть, догравали поєдинок у меншості через вилучення. «Оболонь» отримує третю перемогу в сезоні й обходить саме «Вітязь» у турнірній таблиці (1:1).

«Середнє» на виїзді у Тячеві без надпроблем в зустрічі з місцевим ДЮСШ кладе до кишені три залікові бали. Гості тричі вражали ворота тячівської команди й зберегли власні ворота в недоторканості. (юнаки – 0:2). Середнянці знову повертають собі другу сходинку, потіснивши звідти «Ужгород».

Турнірне становище: «Севлюш» - 28 очок; «Середнє» - 24; «Ужгород» - 22; «Вільхівці» - 17; МФА – 14; «Бужора» - 13; «Поляна», «Карпати» - 12; «Оболонь» - 9; «Витязь» - 7; ДЮСШ Тячів – 1.

У першій лізі західної зони маємо такі результати: «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Заріччя» – 1:2 (юнаки - 3:2); ФК «Гірник» (Рокосово) – «Колос» (Іванівці) – 0:4 (0:1); «Невицький замок» – ФК «Сільце» – 5:1 (0:6); ФК «Бобовище» – «Сокіл» (Кінчеш) – 1:0 (3:1); ФК «Дерцен» – «Боржава» (Довге) – 5:0 (-:+);  «Колос» (Ракошино) – ФК «Нижній Коропець» –  2:4 (0:6).

Турнірне становище: «Бобовище», «Колос» (Іванівці) – 25 очок; «Н.Коропець» - 22; «Дерцен» - 20; «Боржава» - 19; «Сокіл», «Колос» (Ракошино) – 17; «Заріччя» - 14; «Сільце» - 10; «Невицький замок» - 7; «Карпати» - 6; «Гірник» - 5; «Фаворит» - 1.

У східній зоні теж відбулися цікаві матчі. У цьому турі першої поразки в сезоні зазнав лідер – ФК «Вишково», який у напруженому матчі поступився в Білій Церкві місцевій «Вікторії». Осічкою вишківчан скористалися «Карпати» (Дубове), які в рідних стінах розгромили тересвянський. «Авангард».

Результати матчів такі: «Діброва» (Нижня Апша) – «Беркут» (Бедевля) – 3:1 (0:0); «Карпати» (Дубове) – «Авангард» (Тересва) – 7:1 (2:0); ФК «Терново» – ФК «Велика Копаня» – 2:4 (0:1); ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Великий Бичків» – 3:1 (2:0);  «Вікторія» (Біла Церква) – ФК «Вишково» – 3:2 (4:1); ФК «Іза» – ФК «Золотарьово» – 2:0 (0:2).

Турнірне становище: «Карпати» - 28; «Вишково» - 26; «Говерла», «Вікторія» - 21; «Копаня» - 20; «Іза» - 15; «Діброва» - 14; «Авангард», «Золотарьово» - 13; «Терново» - 10; «Бичків» - 7; «Беркут» - 3.