“Минай” привітав Ужгород з Днем міста вікторією над клубом із Чернівців

Команда Ігоря Харьковщенка довго «запрягала», проте, зрештою, блискуче досягла свого.

Перший гол майже тисяча глядачів побачила під завісу першого тайму. Михайло Кополовець удало асистував Роберту Гегедошу, і той забив п’ятий гол у другій лізі.

Відтак на 52-й хвилині атака за участі тих же Кополовця й Гегедоша дозволила Василеві Кобіну вийти сам-на-сам із воротарем суперника – 2:0.

Пропустивши вдруге, буковинці знітилися, і моменти в «Миная» стали виникати один за одним. Як наслідок, на 68-й хвилині Петро Стасюк удало відпасував Михайлові Кополовцю. Капітан команди не схибив – 3:0!

Після певної паузи наша команда знову здобула вікторію, із чим і вітаємо представника Ужгородщини в другій лізі!

ФК «Минай» – ФСК «Буковина» (Чернівці) – 3:0