«Карпати» беруть реванш у «Реала»

У другому матчі з'їзного туру чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі ужгородські «Карпати» грали з одним із головних конкурентів у боротьбі за другу сходинку – миколаївським «Реалом».

Із перших хвилин ужгородки активно почали атакувати суперника й збільшувати свій гандикап. Уже до кінця першого тайму перевага «Карпат» складала 7 м'ячів – 14:7. Сприяла цьому й чудова гра наших воротарів. Ще наприкінці першого тайму зазнала травми основний кіпер «Карпат» Єлизавета Воронько, її достойно змінила молода Тея Чіковані. Тея чудово відіграла, двічі вона парирувала семиметрові удари, а одного разу здійснила чудовий сейв під час виходу віч-на-віч гравчині «Реалу». Кращим бомбардиром поєдику в складі «Карпат» стала напівсередя Софія Безрукова, яка шість разів своїми потужними ударами вражала ворота реалісток. Тож перемога нашої команди - 22:17 і відставання від «Реалу» в турнірній таблиці вже складає 3 очки.

А в сьогоднішньому матчі львівська «Галичанка» також здолала «Реал» з рахунком – 22:20. Турнірне становище команди є таким: «Галичанка» - 37 очок; «Реал» - 29; «Карпати» - 26; «Дніпрянка» - 16; «Спартак», «Бровари» - 2.