«Минай» вдома поступається вінницькій «Ниві» й втрачає лідерство

Вкрай невдало розпочав другу частину чемпіонату України в другій лізі ФК «Минай». Уже вдруге поспіль у рідних стінах минайці зазнають поразки.

Цього разу підопічні Ігоря Харьковщенка у 22-му турі поступилися вінницькій «Ниві». Долю матчу вирішив єдиний гол капітана вінничан Ярослава Браславського, який зумів на 35-й хвилині вдало прийняти м’яч після вкидання з ауту і пробив з розвороту без шансів для кіпера господарів. Закарпатці мали купу нагод для того, щоб не тільки зрівняти результат, а й здобути три залікові бали. Та свої нагоди не змогли реалізувати кращий бомбардир групи А Роберт Гегедош. На 69-й хвилині Роберт не зміг реалізувати пенальті, пробивши вище воріт. На 75-й хвилині Максим Гавриленко міг бодай вирвати нічию, але головою не влучив у ворота метрів з трьох. Тож домашнє фіаско – 0:1 і «Минай» втрачає першу сходинку пропускаючи вперед «Черкащину- Академія» (Білозір’я). Саме в наступному турі минайці на виїзді 1 травня зіграють матч проти «Черкащини-Академії». Тож сподіватимемося, що наша команда поверне собі втрачені позиції.