Беріть на замітку: ефірні олії, які мають хороший вплив на організм

Беріть на замітку: ефірні олії, які мають хороший вплив на організм
Зберігайте, щоб не загубити.

 

Троянда

Існує теорія, що троянда — найперша рослина, з якої отримали ефірну олію. Подейкують, це відбулося це у Персії, ще у десятому сторіччі. Олія троянди особливо корисна для жінок. Вона додає нам впевненості у власній красі, стимулює творчу й розумову активність.

Жасмин

Олію жасмину здавна полюбляли чуттєві, самовпевнені та загадкові жінки. Їй також знаходили застосування у медицині. Олія жасмину чудово справляється з депресією та стресом. Ароматерапевти рекомендують додавати декілька краплин жасминової олії під час прийому ванни або у крем для тіла.

Лимон

Ефірна олія лимона — незамінний засіб для подолання стресу, підвищення рівня психічної та фізичної енергії, а також профілактики психосоматичних захворювань. Аромалампа з лимонною олією використовується для боротьби з безсонням, гіпертонією, втомою, застудними захворюваннями. Ванна з лимонною олією допомагає позбутися целюліту та ревматизму. А застосування декількох крапель ефірної олії лимона при масажі допоможе при м'язових болях після фізичного навантаження та варикозу.

Лаванда

З давніх-давен настої квітів лаванди застосовували в лікуванні серцево-судинних, неврологічних і виражених запальних захворювань. А ось чисту ефірну олію лаванди ароматерапевти не рекомендують приймати внутрішньо, оскільки це може викликати сильне подразнення слизової оболонки шлунку.

Усього 5-7 крапель ефірної олії лаванди, доданої у ванну, подарують загальний розслабляючий і заспокійливий ефект. До того ж олію використовують для лікування хвороб шкіри. Точковий масаж буде корисним при закладеності носа та головному болю. Лавандовий аромамасаж також допоможе зменшити больові відчуття при пологах.

М'ята

Охолоджуючий і тонізуючий аромат м'яти знайомий нам усім. М'ята вважається однією з найдавніших цілющих рослин. Її активно використовували й в західній, і в східній народній медицині. Засушені стебла цієї рослини знаходили навіть у гробницях фараонів Стародавнього Єгипту.

Фахівці особливо відзначають сприятливий вплив ефіру м'яти на нервову систему. Завдяки своїм судинорозширювальним властивостям олія м'яти допомагає позбутися головного болю.

Ялина

Ялина, що дарує так багато радості протягом новорічних і різдвяних свят, окрім суто декоративних функцій, має широкий спектр цілющих властивостей. Аромат ялини приносить організму той же ефект, що й жива ялина протягом улюблених зимових свят. Вона знімає депресивні прояви, заспокоює, швидко усуває нервозність і напругу.

Базилік

Нині без цієї пряної рослини неможливо уявити середземноморської кухні. Аромат базиліку приховує у собі активну тонізуючу дію. Олія прояснює свідомість, швидко усуває нервозність, дозволяє відновити психологічну стійкість і концентрацію.

Ukr.Media

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 серпня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів