На Закарпатті відбудеться VI-й футбольний турнір на честь А.Гаваші

 На Закарпатті відбудеться VI-й футбольний турнір на честь А.Гаваші
З 13 по 18-те серпня вже вшосте на Закарпатті відбудеться традиційний міжнародний футбольний турнір на честь Андрія Гаваші. До вашої уваги розклад матчів вікової групи команд U-17.

 

Група А

№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце

1. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

2. СДЮСШОР (Ужгород)

3. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза,

Угорщина)

4. ФК «Арсенал» (Київ)

Стадіони:

с. Кам’яниця, «Камелот»

м. Ужгород, «Спартак»

13.08.2019, початок о 18:00

1–4. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Арсенал» (Київ)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

2–3. СДЮСШОР (Ужгород) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза)

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

14.08.2019, початок о 18:00

1–3. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

2–4. ФК «Арсенал» (Київ) – СДЮСШОР (Ужгород)

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

15.08.2019, початок о 18:00

1–2. СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

3–4. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Арсенал» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

16.08.2019 – вихідний день (семінар)

Група В

№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце

1. ФК «Динамо» (Київ)

2. ФК «Варда» (Кішварда, Угорщина)

3. ДЮСШ-15 (Київ)

4. УФК «Дніпро»  (Дніпро)

Стадіони:

м. Ужгород, «Автомобіліст»

м. Ужгород, «Авангард» (3 поле)

смт Середнє, селищний 

13.08.2019, початок о 18:00

1–4. ФК «Динамо» (Київ) – УФК «Дніпро» (Дніпро)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

2–3. ФК «Варда» (Кішварда) – ДЮСШ-15 (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон

14.08.2019, початок о 18:00

1–3.  ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»   

2–4. УФК «Дніпро» (Дніпро) – ФК «Варда» (Кішварда)

смт Середнє, селищний стадіон

15.08.2019, початок о 18:00

1–2. ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

3–4. ДЮСШ-15 (Київ) – УФК «Дніпро» (Дніпро)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (3 поле)

16.08.2019 – вихідний день (семінар)

Група С

№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце

1. ФК «Оболонь» (Київ)

2. МФА «Мункач» (Мукачево)

3. ФК «Минай» (Минай)

4. ОК ім. Піддубного (Київ)

 Стадіони:

м. Ужгород, стадіон «Авангард»

с. Минай, стадіон «Минай»

13.08.2019, початок о 18:00

1–4. ФК «Оболонь» (Київ) – ОК ім. Піддубного (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Авангард»

2–3. МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Минай»

с. Минай, стадіон «Минай»

14.08.2019, початок о 18:00

1–3.  ФК «Минай» – ФК «Оболонь» (Київ)

с. Минай, стадіон «Минай»

2–4. ОК ім. Піддубного (Київ) – МФА «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард»

15.08.2019, початок о 18:00

1–2. МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Оболонь» (Київ)

м. Мукачево, стадіон «Авангард»

3–4. ФК «Минай» – ОК ім. Піддубного (Київ)

с. Минай, стадіон «Минай»

16.08.2019 – вихідний день (семінар)

Розклад матчів вікової групи U-15

Група А

№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце

1. ФК «Шахтар» (Донецьк)

2. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза,

Угорщина)

3. ДЮСШ-15 (Київ)

4. ФК «Чорноморець» (Одеса)

 Стадіони:

с. Кам’яниця, «Камелот»

м. Ужгород, «Автомобіліст»

Група А

13.08.2019, початок о 16:30

1–4. ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Чорноморець» (Одеса)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

2–3. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ДЮСШ-15 (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

14.08.2019, початок о 10:00

1–3. ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот»

2–4. ФК «Чорноморець» (Одеса) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

15.08.2019, початок об 11:30

1–2. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст».

3–4. ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Чорноморець» (Одеса)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

16.08.2019 – вихідний день (семінар)

Група В

№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце

1.  ФК «Дніпро»  (Дніпро)

2.  ФК «Металург» (Запоріжжя)

3. СДЮСШОР (Ужгород)

4. ФК «Металіст 1925» (Харків)

Стадіони:

м. Ужгород, «Авангард» (2 поле)

м. Ужгород, «Спартак»

13.08.2019, початок о 16:30

1–4. ФК «Дніпро» – ФК «Металіст 1925» (Харків)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

2–3. ФК «Металург» (Запоріжжя) – СДЮСШОР (Ужгород)

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

14.08.2019, початок о 10:00

1–3.  СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Дніпро»

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

2–4. ФК «Металіст 1925» (Харків) – ФК «Металург» (Запоріжжя)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

15.08.2019, початок о 10:00

1–2. ФК «Дніпро» – ФК «Металург» (Запоріжжя)

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

3–4. СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Металіст 1925» (Харків)

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

16.08.2019 – вихідний день (семінар)

 

Група С

№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце

1. ОК ім. Піддубного (Київ)

2.  ФК «Варда» (Кішварда)

3. МФА «Мункач» (Мукачево)

4.  ФК «Карпати» (Львів)

Стадіони:

смт Середнє, селищний 

м. Мукачево, «Авангард»

13.08.2019, початок о 16:30

1–4. ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Карпати»  (Львів)

смт Середнє, селищний стадіон

2–3. ФК «Варда» (Кішварда) – МФА «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард»

14.08.2019, початок о 10:00

1–3.  МФА «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. Піддубного (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон

2–4. ФК «Карпати»  (Львів) – ФК «Варда» (Кішварда)

м. Мукачево, стадіон «Авангард»

15.08.2019, початок о 10:00

1–2. ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда)

смт Середнє, селищний стадіон

3–4. МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Карпати»  (Львів)

м. Мукачево, стадіон «Авангард»

16.08.2019 – вихідний день (семінар)

Федерація футболу Закарпаття

 

07 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*