Завершився чемпіонат Закарпаття з футболу. Хто кого?

27 жовтня завершився чемпіонат Закарпаття з футболу. Якщо місце чемпіона та срібного призера була відома зазделегідь, причому й «Севлюш» завершив сезон вдома на мажорній ноті, забивши в ворота іршавської «Бужори» 6 голів (юнаки – 4:1). «Поляна» ж на виїзді здолала ФК «Середнє» - 2:0 (юнаки – 2:0).

«Вільхівці» вдома так і не дочекалися приїзду рахівських «Карпат» і автоматично посіли четверту сходинку.

А от доля третього місця вирішувалася на ужгородському «Автомобілісті» між концівським «Витязем» та мукачівським МФА.

Матч вийшов доволі рівним. У першому таймі перевагу мали гості, які більше володіли м’ячем, мали дві хороші нагоди, щоб відкрити лік голам, в обох випадках на вістрі атаки був Михайло Фляшко. У першому епізоді Михайло пробив заслабко і кіпер «Витязя» без проблем взяв м’яч. А в другому моменті  він, замість того, щоб завдати удару вирішив віддати передачу, яку заблокували захисники.

Другий тайм вийшов більш-менш рівним, однак, господарі вже мали більшу перевагу в володінні м’ячем й зуміли взяти під контроль центр поля. За сім хвилин до кінця матчу оборона МФА таки дала маху, пропустивши передачу на Руслана Соскиду, який з розвороту зумів точно пробити по воротам - без шансів для кіпера МФА. Кінцевий штурм воріт «Витязя» результату не приніс. Тож «Витязь» стає бронзовим призером, а  МФА опускається на 5-ту сходинку.

Турнірне становище в вищій лізі: «Севлюш» - 50 очок; «Поляна» - 42; «Витязь», «Вільхівці» - 33; МФА – 32; «Карпати» - 27; «Середнє» - 14; «Бужора» - 7.

А от у змаганнях юнацьких команд чемпіоном стає мукачівська МФА –59 очок; «Севлюш» - 56; «Витязь» - 30; «Середнє» - 28; «Бужора» - 25; «Карпати» - 22; «Поляна» - 16; «Вільхівці» - 4.

А от у матчі за звання абсолютного чемпіона першої ліги між іванівським «Колосом» та ФК «Тячів» переможця виявляли у серії післяматчевих пенальті. Основний час гри завершився з рахунком – 1:1, а от у пробитті пенальті влучнішими були гравці «Колоса» - 5:4 на користь команди з Мукачівщини, яка вдруге поспіль здобуває звання абсолютного чемпіона першої ліги. А в боротьбі за цей титул юнацьких команд, знову перемагає колектив з Мукачівського району – новодавидківський «Ф.Медвідя» впевнено здолав ФК «Хуст» - 4:0.