Відкритий чемпіонат Ужгорода із дзюдо об’єднав спортсменів із різних регіонів
Напередодні в Ужгороді у спортивній залі кінокомплексу «Доміон» відбувається Відкритий чемпіонат міста із дзюдо серед юнаків та дівчат.
Напередодні в Ужгороді у спортивній залі кінокомплексу «Доміон» відбувається Відкритий чемпіонат міста із дзюдо серед юнаків та дівчат.
Якщо на території ЄС нікого не здивуєш ресторанами, кав’ярнями або винарнями зі столітніми історіями, то в Україні таких закладів, на жаль, немає. Добре, якщо нашим закладам вдається утриматися на ринку хоча би десяток років і вже майже досягненням є історія закладу, що має початок із 1990-х.
Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міськради.
14 лютого увечері до поліції звернулася 69-річна місцева жителька. Пенсіонерка розповіла, що коли поверталася додому, до неї підбіг невідомий чоловік, який штовхнув її та відібрав гаманець з усіма грошима. Після цього втік у невідомому напрямку.
Будівництво пункту пропуску «Забрідь-Улич» для пішоходів та велосипедистів внесли до Стратегії розвитку та розбудови прикордонної інфраструктури з країнами Європейського Союзу та Республікою Молдова до 2030 року.
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.
Національний природний парк«Синевир» - переможець конкурсу міжнародних проєктів у межах європейської програми INTERREG VI-A NEXT УГОРЩИНА – СЛОВАЧЧИНА – РУМУНІЯ – УКРАЇНА. Про це повідомили на сторінці НПП у Фейсбуці.
Про це інформує ДСНС Закарпаття.
Капітальний ремонт та закупівлю обладнання забезпечили італійські партнери.
Про це інформує міська рада.
Згідно з наказом Держмитслужби від 14 лютого п.р. виконання обов'язків начальника Закарпатської митниці покладено на Іллю Ніжнікова.
CS Gladiator – так називається перша на Закарпатті команда ветеранів війни та людей з інвалідністю з адаптивних видів спорту, яку створили учасники бойових дій.
Подія відбудеться 16 лютого о 17:00.
Про це повідомила Закарпатська ОВА.
Захід організований Мукачівською греко-католицькою єпархією спільно з комісією охорони здоров'я Української греко-католицької церкви.
Вступна конференція проєкту «Збереження спільних ремесел і традицій українсько-румунського транскордонного регіону: Закарпаття і Сату-Маре» відбулася у с. Яноші. Метою проєкту є збереження культурної спадщини двох регіонів.
У 2024 році 2500 українців скористались можливістю підвищити свої професійні навички в рамках проекту, що підтверджує високий попит та ефективність цієї програми.
Виставка «Блекаут. Простір Між», яка триває в Ужгороді до 21 лютого, запрошує глядачів поринути в особливий світ, де темрява і світло не просто фізичні явища, а символи глибоких соціальних і особистих трансформацій.