На Закарпатті сім'ям полеглих захисників вручили 50 орденів "Хрест Героя"
Про інформує Суспільне. Ужгород
Про інформує Суспільне. Ужгород
Про це інформує НПП "Синевир".
Управління патрульної поліції Закарпатської області радить, що потрібно робити, аби не стати жертвами шахраїв.
Про це повідомляє Ужгородська міська рада.
Про інформують у міськраді.
У районі виконання бойових завдань трагічно загинули воїни 128-ї ОГШБр, які ціною власного життя захищали незалежність України від окупантів.
Про це перша леді Олена Зеленська повідомила у своєму телеграм-каналі
Віктор Микита просить утриматися цими днями від розважальних заходів
Висушити одяг можна швидше, ніж здається.
Про демонтаж чергового радянського символу повідомили на сторінці ГО "Декомунізація. Україна".
Триває також прийом заявок з надання грантів в розмірі до 1 млн грн для учасників бойових дій, членів їхніх сімей та осіб з інвалідністю на створення або розвиток власного бізнесу.
Загалом автопарк шкільних автобусів області складає 204 одиниці.
Днями до одного із медзакладів міста Ужгород звернувся 53-річний чоловік, який повідомив, що його побили та пограбували невідомі. Це сталося пізно ввечері на Слов’янській Набережній.
Автотроща сталася вранці 3 листопада на перевалі неподалік села Латірка Нижньоворітської тергромади.
2 листопада у хоровому класі КЗК "Заслужений академічний Закарпатський народний хор" Закарпатської обласної ради відбулася презентація книжки «Ой піду я танцювати». До неї увійшли п’ять народних танців закарпатських українців – «Аркан», «Карічка», «Увиванець», «Мокрянський», «Трибушанка» – у записах провідного методиста відділу народної творчості та аматорського мистецтва комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради Миколи Мовнара.
По надзвичайну подію повідомляє управління ДСНС України у Закарпатській області
Мукачівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 62-річного місцевого жителя за фактами розбещення малолітньої дитини, умисного пошкодження телекомунікаційної мережі та вчинення кількох крадіжок в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 156, ч. ч. 1, 2 ст. 360, ч. 4 ст. 185 КК України).
До ювілярки на свято завітав міський голова Богдан Андріїв, привітав із поважною датою на життєвому календарі, побажав міцного здоров’я, щасливих років у любові, турботі, благополуччі та Божій благодаті.
У зоні діяльності Закарпатської митниці впродовж 10 місяців 2023 року зафіксовано 101 спробу незаконного переміщення товарів серед гуманітарної допомоги, яку не декларували або подавали документи, що містять неправдиві відомості, на загальну суму 18,8 млн грн.