На Закарпатті перебуватиме російська поетеса Римма Казакова
Її запросила газета "Неділя"
Її запросила газета "Неділя"
Виготовляють церкви ченці Бучацького монастиря
Цими днями міський голова Хуста Михайло Джанда підписав паспорт пам’ятки архітектури та містобудування ХІІ-ХІV ст.ст. — Хустського замку.
Коли саме відбудеться свято, наразі невідомо
Відомий співак викладатиме Тернопільському державному педуніверситеті
Цим самим руїни замку-фортеці внесено до Єдиного державного реєстру пам’яток архітектури національного значення, до якого увійшли 9 закарпатських замків. Паспорт містить усю юридичну та історичну документацію-опис замку.
Закарпаття споконвіків вважалося краєм садів та виноградників. Однак через сумнозвісну кампанію боротьби за тверезий спосіб життя та через розпад Союзу ця галузь остаточно занепала. Згадавши, які доходи вона приносила, нині вирішено її відновити. Щоб це зробити, потрібно мати здоровий, якісний посадковий матеріал. Допомогти Закарпаттю (і не тільки) в цьому плані взялося ДП „Голанд Плант Україна” угорського садівничого виробничо-логістичного товариства з однойменною назвою.
Наприкінці 20-их років минулого століття американські газетярі назвали його найсильнішою людиною планети
У закарпатському селі Іза, що на Хустщині, справжній туристичний бум. У майстрів лозоплетіння від туристів немає відбою
Вчора завершився ІІ Міжнародний фестиваль гумору "Карпатський словоблуд"
Вісімнадцятирічна співачка з Виноградова Ірина Ярина взяла участь у пісенному конкурсі WorldStar у Юрмалі й виборола Гран-прі фестивалю.
Митці — члени Спілки художників України — із нашого сонячного Закарпаття та водночас і з обласної організації Спілки в угорському місті Дюла, що біля румунського кордону, побували на пленері. Здавалося, що вся Південно-Східна Угорщина раділа високому рівню наших майстрів образотворчості.
Сьогодні в обласному центрі Закарпаття стартує II Міжнародний фестиваль гумору "Карпатський словоблуд". У святі сміху візьмуть участь гості із Словаччини, Румунії, Польщі, найкращі гумористи Закарпаття та інших регіонів України.
Виступатимуть українські автори-гумористи Карпатського регіону – України, Румунії, Польщі, Словаччини, а також Сербії
Нещодавно в Парижі у рамках виставки “Evropain” відбувся міжнародний конкурс кондитерів “Croquembouches”. У конкурсі взяли участь 18 команд, із них 13 французьких і 5 іноземних.
Ніхто не може заперечити, що найяскравіші етапи в розвитку культури, зокрема, художньої самодіяльності, пов’язані з іменем Івана Васильовича Керецмана. За 50 років творчої діяльності він зробив багато як композитор, диригент, педагог. Іван Васильович — досвідчений педагог серед викладачів Воловецької дитячої школи мистецтв. За 30 років викладацької роботи з класу музично-теоретичних предметів випущено більше 300 юних музикантів, частина з яких у різні часи продовжила навчання в середніх і вищих навчальних мистецьких закладах, а для деяких із них музика стала професією
На минулому тижні делегація Виноградівської міської ради побувала на урочистостях з нагоди 735-річчя м. Вранов-над-Топльов.
Передачі Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії бу-дуть транслювати через супутник. Відтак, їх бачитимуть навіть у гірських селах. Відповідні угоди укладено з ТРК сусідніх із Закарпаттям країн. Про це власному кореспондентові Західної інформаційної корпорації повідомила заступник гендиректора компанії Вікторія Гузовська.
У м. Свиднику відбулося 51-е Свято русинів-українців Словаччини, в якому взяло участь понад 800 учасників фольклорних колективів. Програма була представлена сімома програмами: "Вітайте у Свіднику", "Гість до дому", "Єй, заграйте, заграйте…", "Зелена надія", "Ставлення мая", "На ґаздівському дворі", "Дарунок". Розпочалося свято конкурсом дитячого малюнка на асфальті у центрі міста. Потім учасників і гостей запросили на літературно-мистецький вечір за участю українських письменників; театр поезії Ужгородського училища представив до огляду літературну композицію; усі мали змогу помилуватися чудовою виставкою робіт М. Сірика "Спогади".
Спекотний літній день. Пилюка і бруд. Вітер роздуває сміття переповнених баків, а в під’їздах стійкий „аромат” стічних вод.