Виробництво чіпсів в Ужгородському районі розпочнеться з початку 2005 р.
Третє підприємство з виробництва чіпсів на Україні діятиме у с. Сторожниця. Інвестором цього проекту є чеська фірма “Лавімонт”, яка вклала в нього майже 1 млн. доларів США.
Третє підприємство з виробництва чіпсів на Україні діятиме у с. Сторожниця. Інвестором цього проекту є чеська фірма “Лавімонт”, яка вклала в нього майже 1 млн. доларів США.
Наразі тут виробляють не тільки молоко, кефір та сметану, а й морозиво, сиркові десерти та майонез.
За оперативними даними райдержадміністрацій та міськвиконкомів такою є заборгованість на 10 грудня ц.р. Порівняно з 1 листопада борг скоротився на третину, однак зріс порівняно з минулим тижнем.
У поточному році в області зросла кількість осіб, котрі працюють у сфері малого бізнесу. Збільшилися і надходження до бюджету від цього виду діяльності.
За 11 місяців поточного року в Ужгородському районі створено 3 125 нових робочих місць, що становить 105,9% до відповідного періоду минулого року.
Це констатували на нараді в облдержадміністрації за участю керівників податкових та митних органів. Відтак прогнозували, скільки додаткових коштів може отримати область від перевиконання плану, що для цього необхідно зробити і де ще є незадіяні резерви.
Цього року програмою газифікації населених пунктів області передбачено побудувати 438 кілометрів газових мереж. Що виконано із запланованого за 11 місяців, аналізували у п'ятницю на нараді в облдержадміністрації
Про перспективи розвитку дорожнього господарства області йшлося у п'ятницю під час зустрічі голови облдержадміністрації з начальником служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василем Марковичем.
Регіональне відділення Фонду державного майна України в Закарпатській області проведе аукціон, на якому буде виставлений на продаж ГП «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Ріка», ГП «Майданський завод пластмас» і структурний підрозділ ВАТ «Племінний завод «Закарпатський» - Чопський експортно-імпортний прикордонний пункт.
Одним із джерел наповнення бюджету є акцизний збір. Збільшенню обсягів його надходження в області сприятиме відновлення виробництва горілки.
За січень-листопад ц.р. обсяги виробництва промислової продукції ТОВ „Ядзакі-Україна” становлять 124,5 млн.грн. З початку реалізації інвестиційного проекту ТОВ „Ядзакі” залучено інвестицій в сумі 31,9 млн. доларів США, з них освоєно 109,3 млн.грн. Реалізовано продукції на суму 119,9 млн.грн., до бюджету сплачено всіх платежів на суму 5,5 млн.грн.
За 11 місяців ц.р. СП „Влад”, що діє у с.Сторожниця Ужгородського району, перероблено 31 474 тонн зерна і отримано прибутку в сумі 501,3 тис. грн. Всього сплачено податків на суму 522 тис. грн. Обсяги виробництва становлять 36 818,6 тис.грн., що у 2,7 рази більше відповідного періоду минулого року.
У 2004 р. агропромислова фірма „Леанка” виробила 1 898 тонн зерна, 817 тонн винограду, 440 цн м’яса та 3 311 цн молока. На 1 грудня ц.р. в господарстві нараховувалось 437 голів великої рогатої худоби, в т.ч. 160 голів корів. Від реалізації продукції за 9 місяців ц.р. отримано прибутку в сумі 65 тис. грн.
У поточному році приватне сільськогосподарське підприємство „Ласточка” досягло найвищого показника серед сільгоспвиробників Ужгородського району, виробивши 4 977 тонн зерна. Середня урожайність зернових становить 46,9 ц/га.
У тому числі за цей період до загального фонду надійшло 11, 6 млн. грн., до спеціального фонду—2, 7 млн. грн.
За інформацією відділу економічного аналізу та прогнозування податкових надходжень облДПА, за 9 місяців цього року надходження до Зведеного бюджету від санаторно-оздоровчих закладів Закарпаття становили понад 8 мільйонів гривень, що на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
У Закарпатській області порівняно з 1 листопада ц. р. зарплатна заборгованість скоротилася на 278 тисяч гривень, або більш ніж наполовину.
9 грудня 2004 р. в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання, на якому обговорюватиметься тема "Чи є насправді економічна криза в Україні і, зокрема, на Закарпатті”.
З початку грудня обмежувати подачу газу в котельні теплопостачальних підприємств почала Національна Акціонерна компанія "Нафтогаз України". Відповідно до доручення уряду України подача газу обмежена в котельні міст, в яких найнижчий рівень розрахунків за використане паливо, а це, зокрема Ужгород,Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Донецьк, Кіровоград, Миколаїв, Кременчук.