У Карпатах є багато «червонокнижних» територій!
На одній із них зростають 15 видів рідкісних рослин та водяться 25 видів рідкісної фауни.
На одній із них зростають 15 видів рідкісних рослин та водяться 25 видів рідкісної фауни.
Незавершеними залишаються до сотні протипаводкових об’єктів, на які закарпатські водники шукають фінансування.
А також не загорілася нафта в продуктопроводі.
Ці ділянки території регіону можуть бути затоплені при паводках різної сили.
Під колесами потяга у місті над Ужем.
Про це у соцмережі Фейсбук повідомила Яна Зінкевич - начмед ДУК "Правий сектор" - у соцмережі
"Світила" місцевої медицини долікували хлопця до ампутації ноги.
"Тріо" автомобілів неочікувано спалахнуло сьогодні вночі в Мукачеві та на Ужгородщині.
Імплантат виглядає як невеликі таблетки, вони виготовлені із спеціального біоматеріалу і вже затверджені для застосування в медичних пристроях.
МНСники Закарпаття поспішили на допомогу.
Як заявила представник бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан, вакцина, надана Україні, найбезпечніша із можливих і доставлена з дотриманням вимог Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Любов приїхала сюди з родиною зі Словаччини. Етнічна українка тут останнього разу була 20 років тому. Каже, те, що побачила нині - вразило. Там, де колись плавала форель - тепер гуляють туристи. Адже замість водойм - стежки!
Краяни на початку осені труяться продуктами не менше, ніж влітку, найчастіше - кавунами, морозивом та томатами.
Декілька місяців тому жителі будинків на Бестужева, 14, Легоцького, 33 та Богомольця, 30, в Ужгороді привели до ладу занедбаний двір та звели новий сучасний дитячий майданчик.
Щоправда, це триватиме лише п’ять днів і виключно вдень.
Затриманих нелегалів наші сусіди-угорці збираються масово повертати в Україну.
Іномарка на шаленій швидкості зіткнулася з КаМАЗом - одна людина загинула на місці.
Якщо ви впізнали цю жінку по фотографії, зателефонуйте на 102, або на 067-793-62-16.
Адже в іструкції від виробника прямо вказано про небезпеку, яку несе порушення температурного режиму їхнього зберігання.
На Закарпатті зростає кількість людських жертв внаслідок пожеж.