ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ: У ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ МОЖЛИВІ ЗАМОРОЗКИ
За даними Закарпатського Гідрометцентру
За даними Закарпатського Гідрометцентру
Активність наших краян на присадибних ділянках та поблизу власних будинків додає роботи закарпатським піротехнікам.
Двох дітей 2005 року народження днями забрали з неблагополучної ужгородської сім’ї й передали до дитячої лікарні співробітники МУ ГУМВС України в Закарпатській області спільно з фахівцями служби у справах дітей Ужгородського міськвиконкому.
В Ужгороді триває скандал, пов’язаний з намірами міської влади відібрати від людей прибудинкову територію, що знаходиться біля багатоповерхового будинку по вулиці Челюскінців, 10.
Таксист - доволі ризикована професія.
Якщо ви не хочете щоб Ваші діти загинули - попередьте їх про це!!!
В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція лікарів Ужгородського міського перинатального центру.
5-го травня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону ГУ МНС в Закарпатській області завершено роботи по вилученню та знешкодженню вибухонебезпечних предметів, що були виявлені напередодні в селі Соломоново Ужгородського району, що на Закарпатті.
ужгородські педіатри досить часто виявляють немовлят, котрі проживають в жахливих умовах і не мають необхідного їм батьківського піклування
Для вилучення та знешкодження боєприпасу до місця події направлено піротехнічну групу
П’яний за кермом - чекай біду. І тут не важливо, про який транспортний засіб йдеться
На перехресті вулиць Молодіжка і Туряниці у прикордонному містечку Чоп сталася аварія
Нові штрафи, хоча й дисциплінували водіїв, однак, як переконує статистика, не всіх. Декотрі й досі полюбляють влаштовувати на дорогах своєрідні перегони. Один з таких горе-автовласників днями накоїв лиха в центрі Ужгорода.
Ці гроші мали піти на зарплати вчителів, лікарів, загалом усіх бюджетників
Весна – найбільш гаряча пора для піротехніків – людей, які займаються вилученням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів, які залишилися в землі з часів минулих воєн. Саме на цей період припадає й основна частина виїздів піротехнічних розрахунків закарпатських рятувальників.
Ужгородські міліціонери разом із фахівцями служби у справах дітей міськвиконкому, відвідуючи неблагополучні сім’ї, виявили 20-місячного малюка, прив’язаного за ніжку до дитячого ліжечка.
Саме під таким гаслом пройшов міжнародний семінар гірських рятувальників з Словаччини, Чехії, Польщі та України, які 21-24 квітня зібралися у с. Лумшори Перечинського району, що на Закарпатті, для обміну досвідом роботи щодо надання допомоги людям, які заблукали у горах або потрапили під лавину.
Для Закарпаття протипаводкові заходи особливо актуальні, область двічі серйозно потерпала від стихії — у 1998-му та 2001 роках. Тоді катастрофічні паводки не лише завдали величезних збитків, а й забрали людські життя. Торішня повінь, хоч і не така масштабна, як на Прикарпатті, знову показала, що природа час від часу може бути непередбачуваною і руйнівною. У 2002 р., після другого стихійного лиха, для Закарпаття було розроблено і прийнято державну протипаводкову програму "Тиса".
Глибокої ночі на відрізку автодороги Березники - Керецьки на Свалявщині 22-річний водій автомашини ГАЗ-66 не впорався з керуванням свого транспортного засобу і врізався у бетонну опору.
У прес-клубі ГО “Нове Закарпаття” цього тижня із журналістами зустрілася Любов Ващенко, заввідділу гігієни харчування Ужгородської міської СЕС, котра розповіла про широкий спектр діяльності підпорядкованої їй структури, навела конкретні цифри роботи відділу та відповіла на злободенні питання, які цікавлять широкий загал.