Вогнеборці Тячівщини запобігли поширенню полум’я на житловий будинок

8 листопада о 18:48 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу надвірної споруди на вулиці Народній у селі Ганичі Тячівського району. Власник почув дивний тріск, а вийшовши на подвір’я, побачив полум’я та одразу звернувся по допомогу.
На місце події прибули вогнеборці державних пожежно-рятувальних підрозділів Дубового та Тячева, а також бійці Центру безпеки громадян села Нересниця. По прибуттю вони виявили, що вогонь із гаражного приміщення поширився на надвірну споруду та дах житлового будинку.
Пожежу локалізували о 19:24, а повністю ліквідували – о 20:37 на площі 63 кв. м. Вогонь знищив надвірну споруду, приміщення гаража та автомобіль марки HyundaiGetz, який знаходився всередині, а також пошкодив частину житлового будинку. Однак фахівцям вдалося запобігти поширення полум’я на саму будівлю та іншу господарську споруду.




До теми
- На Закарпатті стартували каскадні тренінги для медичних працівників
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- Кров для бійців ЗСУ: закарпатські митники поповнили ресурси Станції переливання крові в Ужгороді
- 49 водіїв на Закарпатті оштрафували за користування телефоном за кермом з початку листопада
- Продавали автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: за матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть двох закарпатців
- Апеляційний суд залишив у силі вирок трьом особам за сексуальне насильство щодо неповнолітньої на Закарпатті
- Осінній огляд доріг на Закарпатті: патрульні склали 49 адмінматеріалів і 54 вимоги до усунення недоліків
- Рятувальники ліквідували наслідки ДТП на Берегівщині
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- Прикордонники затримали на Закарпатті затримали за підозрою у підробленні документів для перетину кордону
- Економічні зміни зацікавили закарпатців повертатися додому – Мирослав Білецький
- Держава має застосовувати логічні обмеження до блогерів, які записують страшні антидержавні ролики - Кіпіані
- Діти із Закарпаття та Херсонщини вирушили на оздоровлення до Словаччини в межах міжрегіонального партнерства
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Президент України відзначив закарпатських митців державними нагородами
- Росія знищила кожну сьому українську школу, – благодійний фонд savED
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів