В Ужгороді заклади освіти готуються до опалювального сезону (ВІДЕО)
Чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради відбулося 20 вересня.
Чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради відбулося 20 вересня.
Фольклорний вечір з народними піснями.
Зокрема: у режимі імпорт – понад 73 тис, експорт – понад 38 тис, транзит – понад 5 тис МД.
Із початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну на захист свого народу та Батьківщини став зведений батальйон Національної поліції України «Захід». До його складу увійшли і поліцейські Закарпаття.
19 вересня до надзвичайників було надійшло повідомлення про виявлення тіла мешканки села Луг 1968 року народження на березі ріки Кісва.
Вчора близько 23-ї години інспектори отримали виклик про заволодіння транспортним засобом. Подія трапилась на площі Шандора Петефі, в Ужгороді.
КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарні ім. Андрія Новака» ЗОР – здобула перемогу у номінації «Business Of The Year 2022» від Ukrainian Business Award.
ДУ “Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” повідомляє про ситуацію з коронавірусом в області станом на 20 весня:
За доводами прокурора Перечинського відділу Ужгородської окружної прокуратури 39-річного мешканця с. Загорб взято під варту без права внесення застави за підозрою у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму тестю (ч. 2 ст. 121 КК України). Внаслідок отриманих травм чоловік помер.
19 вересня об 11:45 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення про те, що двоє туристів у Карпатах потребують допомоги.
В Ужгороді релокована будівельна компанія з Мелітополя перетворює старий машинобудівний завод на соціальне житло зі смарт-квартирами.
Кафедра військової підготовки Ужгородського національного університету оголосила додатковий набір студентів на 2022-2023 навчальний роки.
Напередодні війни художник з Донеччини Сергій Сметанкін презентував виставку у Маріуполі, на якій представив більше 40-ка робіт. З них вдалося дивом врятувати усього декілька і вивезти з окупованого міста.
Понад 120 людей взяли участь в екопікніку, який 17-18 вересня проводила екоініціатива "Chysto.de". Про це Суспільному розповіла співорганізаторка заходу Валерія Цікава. За її словами, проводять такий екопікнік вшістнадцяте на берегах Вільшанського водосховища в Хустському районі.
Подія трапилася сьогодні, на вулиці Верховинській, в Мукачеві. Близько 1-ї години інспектори зупинили автомобіль Geely за порушення ПДР.
Спробу незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон викрили учора військовослужбовці Чопського загону у залізничному пункті пропуску «Чоп (Дружба)».
ДУ “Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” повідомляє про ситуацію з коронавірусом в області станом на 19 вересня:
На Закарпатті впродовж вихідних, 17-18 вересня, рятувальники чотири рази виїжджали за викликами грибників, які потребували допомоги. Події трапилися в Мукачівському, Тячівському й Хустському районах, — повідомили на сайті ДСНС Закарпаття.
В Ужгородському державному університеті — найбільшому виші області — нові студенти. Цього року зарахували 3075 студентів. Помічниця ректора Крістіна Товт розповіла Varosh, що водночас першокурсниками стали і 61 людина з особливо небезпечних районів.