Життя

«Не час змінювати роботу»: рахів’янин розповів про свою службу в армії

Він – 27-річний юнак із доволі доброзичливим, але одночасно міцним характером. Рахів’янин Михайло Годван майже третину життя пов’язав із військовою службою, пройшовши шлях від солдата-строковика до механіка-радіотелефоніста.

10.03.2017, 19:54

Петро Мідянка: у закарпатців зажди був лиш один мінус – бідність

З нагоди Шевченківських днів захотілося потішити читачів офіційного сайту УжНУ розмовою з випускником нашого університету, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, найкращим поетом Карпат Петром Мідянкою. На щастя, нам вдалося цей задум втілити. Зустрілися з поетом в Ужгороді в один із перших днів весни, який видався таким похмурим, як у його вірші, де «туман спливає каламутно в сивастий Уж з розвихрених горбів». Петро Миколайович приїхав до обласного центру у справах і люб’язно погодився побесідувати.

10.03.2017, 12:49

Закарпатські резервісти знову вирушили на навчання до Вінничини

Сьогодні резервісти вже вирушили до місця проведення навчань.

09.03.2017, 19:22

На Закарпаття насувається епідемія кору: медики закликають до вакцинації

Організм кожної людини сприймає хворобу по-різному. Це стосується як дорослих, так і дітей. Крім того, останні нерідко хворіють так званими "дитячими" хворобами.

09.03.2017, 18:25

Пішки через кордон - саме так невдовзі закарпатці зможуть потрапити до Словацької Республіки

Закарпаття межує одразу з кількома державами. Зокрема, обласний центр має кордон з Словацькою Республікою, тому для того, щоб дістатися сусідньої країни, навіть не треба далеко їхати.

09.03.2017, 17:17

Начальник Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева дозволяє собі міцні слова в розмовах з підлеглими

Використання ненормативної лексики саме по собі є неприпустимим в спілкуванні з іншими людьми.

09.03.2017, 16:59

Якщо хворіти, то з комфортом: в обласному центрі відремонтували одне з відділень міської дитячої лікарні

Турбота про здоров'я дітей полягає як в наданні якісних медичних послуг, так і в створенні комфортної атмосфери для їх перебування в лікарні.

09.03.2017, 16:38

У Мукачеві вулиця Небесної Сотні залишається без асфальту

Після перейменування вулиці люди очікували, що ремонт тут все таки розпочнуть, але уже котрий рік поспіль дорогу латають чи засипають за власні кошти.

08.03.2017, 17:34

На браконьєрів, які перетинатимуть українсько-словацький кордон, чекатиме сюрприз

Відтепер державний кордон охоронятимуть також і лісівники.

08.03.2017, 15:45

Зупиняли, але не штрафували: свалявські поліцейські провели незвичайну акцію

Сьогоднішній ранок приніс купу несподіванок деяким водіям, які рухалися по автошляхах Свалявщини.

08.03.2017, 15:34

Кошики, рушники та писанки - де в Ужгороді можна придбати великодню атрибутику?

Вже за кілька годин вщухне ажіотаж, пов'язаний зі святкуванням Міжнародного жіночого дня. І краяни почнуть підготовку до великого церковного свята - Великодня. Точніше, ве почали.

08.03.2017, 15:18

Під прицілом відеокамер: нові порядки на вулицях Воловця

Дане нововведення допоможе дисциплінувати як місцевих жителів, так і туристів, яких тут немало.

08.03.2017, 14:56

Про платформу, яка не дає рецептів, а змушує думати – чому Ужгород спонукав засновницю Nomen покинути Київ

Щосуботи в ужгородському не так давно відреставрованому культурно-історичному центрі «Совине гніздо» збирається кілька десятків людей на лекцію. Ці щотижневі зібрання стосуються різних тем: історії, політики, мистецтва, архітектури.

08.03.2017, 14:16

8 Березня – день боротьби жінок за свої права. Мукачівка це згадала і ножем розібралася з чоловіком

Останній через це потрапив до лікарні, де йому надають необхідну медичну допомогу.

08.03.2017, 14:09

Наскільки на Закарпатті дешевше жити, ніж у Нью-Йорку – в цифрах

Незважаючи на постійні зростання вартості товарів та послуг в Україні, проживання тут обходиться не так вже і дорого.

08.03.2017, 13:09

Незабаром на український ринок зайде один з найбільших європейських лоукостів

З цього приводу рівно за тиждень планується провести прес-конференцію.

08.03.2017, 12:57

В Ужгороді планують запустити нові автобуси з більшою пасажиромісткістю

Кількість охочих скористатися громадським транспортом постійно зростає.

08.03.2017, 12:13

Ярмарок на підтримку закарпатських військових стартував в Ужгороді

Вже кілька днів поспіль в обласному центрі триває весняний ярмарок.

08.03.2017, 11:30

Закарпатські митники вилучили тютюнові вироби на суму в кілька десятків тисяч гривень

Громадянин України намагався перевезти чималу партію сигарет через кордон.

08.03.2017, 10:45

Курсанти УжНУ відпрацьовують навички стрільби та керування військовими автомобілями.

Опанувати всі тонкощі військової справи без практичних занять не так вже й легко.

08.03.2017, 10:28

Останні новини