Редакція Uzhgorod.net.ua вітає військовослужбовців із Днем захисника України!
День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
Сьогодні в Ужгороді у рамках капітального ремонту площі Шандора Петефі бетонують основу проїжджої частини біля школи №9.
Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти України у 2019 році Правила прийому до ДВНЗ "УжНУ" мають бути затверджені та оприлюднені до 20 грудня.
Ярмаркова "точка" останніх "вихвалялася" пирогами, які у рот мало самі не скакали...
Міністр закордонних справ Павло Клімкін засудив публікацію переліку українських державних службовців та депутатів місцевих рад, які нібито отримали угорське громадянство, на сайті «Миротворець».
Окрім знайомства з колективом викладачів і студентів, учні мали можливість виступити на молодіжній науково-практичній конференції.
У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти (ЗІППО) представлено монографію Юрія Офіцинського «Сучасна російсько-українська війна (за матеріалами газети «The New York Times» 2013 – 2017 років)».
Марш стартував від Народного Дому «Просвіта».
Студентська команда носить почесну назву "4-й поверх".
Мова йде про село Пилипець.
Міносвіти підтримало ініціативу філфаку УжНУ: усі студенти ОС «Магістр» освітньої програми «Українська мова і література в закладах загальної середньої освіти з викладанням мовами національних меншин» зараховані на місця держзамовлення
Всередині зйомки проводять виключно угорські ЗМІ.
З новими подарунками для шкіл обласного центру Закарпаття закордонні гості на "залізних конях" завітають вже наступного року.
21 жовтня на площі Театральній в Ужгороді відбудеться щорічний майстер-клас із одного з найпопулярних у всьому світі видів фітнесу – зумба! Початок о 13.00.
Ці автівки мають підвищити технічні можливості підрозділів охорони кордону та мобільність прикордонних нарядів під час виконання ними службових завдань.
Вихідні, 13 і 14 жовтня, на території Закарпаття пройдуть із змінною хмарністю.
16 жовтня 2018 року в УжНУ відбудеться Міжнародна конференція в рамках проекту European Early Innovators Initiative, який фінансується Danube Strategic Project Fund.
Тут проживали лікарі, вчителі, чиновники...
"Пам'ять про подвиг" — книга, до якої увійшли оповіді про 74 полеглих на Сході України воїнів — результат трьохрічної пошукової роботи учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.