Сорт цього фрукту від ужгородця – єдиний в Україні, який не боїться 30-градусних морозів
Його ківі вирощують уже і за кордоном: зокрема, у багатьох країнах Європи, Азії та за океаном – у Сполучених Штатах Америки.
Його ківі вирощують уже і за кордоном: зокрема, у багатьох країнах Європи, Азії та за океаном – у Сполучених Штатах Америки.
Сьогодні, 12 червня, дозвілля учнів ужгородської загальноосвітньої школи №3, які відпочивають у літньому таборі "Сонечко" при школі, урізноманітнилося екскурсією до Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.
Книжку презентували у центрі «Допомога жінці та її родині»
Балетмейстер Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Народна артистка України Клара Балог пішла з життя у віці 89 років. Їй не вистачило близько місяця аби відсвяткувати ювілей...
Начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради, головні лікарі медичних закладів або їх заступники сьогодні, 12 червня, на прес-конференції відповідали на запитання, які цікавили журналістів.
В Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області провели круглий стіл з організаціями, які займаються забезпеченням прав людини для того, щоб проаналізувати ситуацію в краї та знайти способу впливу на проблеми спільними зусиллями.
Сьогодні, 12 червня, відбулась презентація послуги повноцінного харчування в деяких пасажирських поїздах, які курсують в нічний час.
Продовжуючи проект #CtrlS, художники виступили за збереження унікального району Малий Галаганів в Ужгороді.
Медична реформа наразі стосується первинної ланки, а це – амбулаторій, фапів, сільських лікарень, міських поліклінік, а отже сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Реформа передусім полягає у зміні стосунків між лікарем та пацієнтом – з одного боку та у зміні фінансування надання медичних послуг населенню – з іншого. На Хустщині ж впровадження її триває.
11 червня – річниця введення безвізового режиму для України з країнами ЄС.
Акція приурочена Всесвітньому дню донора.
Однією з цікавих учасників програми культурного форуму "СлободаКульт", який нещодавно відбувся на Закарпатті, була відома журналістка, fashion-критик, історик моди Зоя Звиняцьківська. Її лекція "Український гламур як стиль в політиці, культурі, стрит-стайлі", щедро оздоблена ілюстраціями та історіями, не залишила байдужими слухачів.
Мультфільм, створенний дітками у Харківській обласній бібліотеці для маленьких закарпатців в рамках дитячої програми форуму «СлободаКульт».
У наукових здобутках Ужгородського національного університету є частка праці кожного з 145 докторів наук, професорів та понад 700 кандидатів наук, доцентів, що трудяться у закладі вищої освіти і навчають майже 15 тисяч студентів.
Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що вивезення громадянами за межі митної території України ювілейних монет із недорогоцінних металів загальним номіналом, що не перевищує еквівалент 10 000 євро (крім культурних цінностей та заборонених товарів), може здійснюватися без письмового декларування та дозвільних документів.
Учні ужгородської загальноосвітньої школи №3 у період оздоровлення в пришкільному дитячому таборі відвідали з екскурсією поліцейський кінологічний центр.
Сьогодні в Ужгороді працівники «Закарпателектробуду» проводять заміну лінії освітлення на вулиці Олександра Попадинця,36 (колишня Плеханова), міняють світильники на вулицях Мора Йокаї, Іллі Мондока, Цвітній, міняють лампи вуличного освітлення у провулку Музейному.
У травні громадська організація «Закарпаття-Донбас» провела експертизу виконання структурними підрозділами облдержадміністрації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, що була реалізована протягом 2016-17 рр.
Сьогодні минає рівно рік від дня урочистого відкриття безвізу до країн Європейського Союзу для громадян України. Від 11 червня 2017 року наші співвітчизники отримали право на безвізові поїздки до держав Європейської спільноти, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії. Відтак, сама процедура перетину державного кордону для українців стала значно простішою та комфортнішою.
У суботу, 9 червня, в Ужгороді було Свято яскравих фарб, посмішок і найсмачнішого морозива. Вкотре виробник «солодкого холоду» – компанія «Рудь» – подарувала мешканцям і гостям міста незабутні відчуття