Збитки від пожеж на Закарпатті за день оцінили у 4 тисячі гривень

Зокрема, рятувальники отримал повідомлення про пожежу, яка виникла днем раніше – 25 вересня в підвалі житлового будинку в м.Берегово. Вогнем знищено частину домашнього майна. Ймовірна причина пожежі – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Орієнтовний прямий збиток – 4000 грн.
26 вересня о 10:58 у Мукачеві сталася пожежа в житловій квартирі на вул. Кошута. Вогнем знищено речі домашнього вжитку. Причина пожежі та збитки встановлюються.
О 14:14 загорання сухої трави на відкритій території сталося в с. Яноші Берегівського району, вогнем знищено суху траву на площі 0,1 га. Прямий збиток – 0 грн. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем.
О 17:47 у с. Кваси Рахівського району сталася пожежа в оборозі з сіном. Вогнем знищено 1,5 т. сіна. Причина пожежі та збитки встановлюються.
О 19:55 зарєстровано загорання сміття в будівлі, яка не експлуатується, ПАТ «Модуль М», на вул. Баб’яка в Ужгороді. Вогнем знищено сміття на площі 10 м2. Ймовірна причина пожежі – необережність під час проведення вогневих робіт. Збитки встановлюються.
О 23:00 в Ужгороді сталося загорання сміття на відкритій території на вул. Театральній. Вогнем знищено сміття на площі 2 кв. м. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем. Прямий збиток – 0 грн.
До теми
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді
- ДТП на Мукачівщині: рятувальники деблокували водія з понівеченої вантажівки
- Мандрівка на Говерлу ледь не закінчилася трагедією для 38-річного закарпатця
- Дві пошукові операції в суботу та ще одна в неділю: закарпатські рятувальники поспішали на допомогу туристам
- На горі Петрос врятували вагітну туристку, яка травмувала ногу
- Рятувальники та місцева пожежна команда Королева загасили пожежу в житловому будинку
- Закарпатські рятувальники тричі приходили на допомогу мандрівникам у горах протягом останніх вихідних.
- Минулого тижня на Закарпатті вогонь знищив 10 гектарів сухостою - рятувальники загасили 15 пожеж
- Упродовж вихідних гірські рятувальники двічі приходили на допомогу людям
- Закарпатські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг
- Рятувальники, волонтери та працівники соцзахисту зустріли на Закарпатті родини з Донеччини
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- Закарпаття прийняло ще три родини з прифронтової області
- 1170 пожеж в екосистемах Закарпаття ліквідовано з початку року
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека
- Евакуйовані родини з Донецької та Дніпропетровської областей знайшли тимчасовий прихисток на Закарпатті
- Упродовж лише одного дня закарпатські рятувальники ліквідували 4 пожежі - усі в екосистемах
- З початку 2025 року на Закарпатті зафіксовано 2 пожежі на сільськогосподарських угіддях — вогонь знищив 3,2 гектари зернових культур
- Рятувальники та медики деблокували водія, автомобіль якого перекинувся на дах і опинився у воді
- Гірські рятувальники всю ніч шукали 17-річного хлопця на полонині Руна
До цієї новини немає коментарів