Вулицю Перемоги в Ужгороді невдовзі відкриють після ремонту

Завершують роботи з асфальтування на вулиці Перемоги, наразі її ще не відкрили для проїзду, аби хоч доба минула після укладання нового покриття. Викладають бордюри на Собранецькій, наближається до завершення і ремонт внутрішньоквартальної території біля багатоповерхівки №10 на вулиці Годинки.
Працівники «УжАгроміксу» сьогодні косять зелені зони на площах Дружби Народів, Б. Хмельницького, роблять формувальну обрізку дерев на площі Ш. Петефі, прибирають сквери та прибережні зони. На площах Петефі, Народній працівники підприємства продовжують демонтаж квітників.
«Закарпателектробуд» сьогодні відновлює лінію вуличного освітлення, міняє лампи на вулицях Закарпатській, Перемоги, Легоцького, Шевченка, у парках «Підзамковий», «Боздоський».
До теми
- У неділю в Ужгороді обмежать рух авто на одній із ключових вулиць
- "Швидше автобуси будуть добиратися": що кажуть водії та міськрада про нову організацію руху в Ужгороді
- На площі Театральній в Ужгороді тривають підготовчі роботи до санації каналізаційного колектора
- Комунальне підприємство обслуговуватиме маршрут № 19: в Ужгороді відбувся конкурс із визначення перевізника
- Свідомий бізнес = соціальна ініціатива: компанія Kаrcher долучилася до прибирання міського простору в Ужгороді
- До уваги! Актуальний графік руху автобуса №11Б в Ужгороді
- В Ужгороді відсьогоді офіційно припинено опалювальний період
- В Ужгороді розпочався місячник благоустрою: містян закликають долучитися до весняного прибирання
- Комунальні питання та співпраця: в Ужгороді відбулося засідання Ради голів ОСББ
- Уже восьмий екоострівець – майданчик для сортування сміття – відкрили в Ужгороді
- В Ужгороді частково перекрито рух для авто вулицею Карпатської України
- Департамент міської інфраструктури Ужгородської міськради: очищення від снігу та бурульок дахів і прилеглих територій – відповідальність балансоутримувачів
- У центрі Ужгорода сьогодні тимчасово не буде води
- В Ужгороді триває капремонт вулиці Карпатської України: водіїв просять бути уважними у зв'язку із перекриттям лівої смуги
- До уваги пасажирів маршруту №20 в Ужгороді: через ремонт заїзних кишень на вул. Доманинській можливі ускладнення при посадці та висадці
- Завтра у частині Нового району в Ужгороді не буде води
- Завтра, 21 вересня, перекриють рух для транспорту на кількох центральних вулицях Ужгорода
- Енергонезалежність медицини: як Ужгородська кластерна лікарня готується до зими
- В Ужгороді відкрили вже сьомий екоострівець для сортування сміття
- До уваги пасажирів! Відзавтра, 1 вересня, в Ужгороді змінюється маршрут ще одного комунального автобуса

До цієї новини немає коментарів