Ужгородців запрошують долучитися до обговорення програми будівництва дитячих і спортивних майданчиків

Спочатку тренер Вадим Колечко, засновник спортивного клубу «На старт», розповів про заняття з плавання в рамках уроків фізкультури для третьокласників трьох шкіл – №№3,5,9, які проводять у басейні «Буревісник». Обговорили подальше поширення такої практики, щоб елементарні навички тримання на воді здобули всі школярі Ужгорода, адже це важливо для безпеки життя. Відповідне доручення скерують міському управлінню освіти.
Заступник міського голови Олександр Білак детально висвітлив три питання, які виносилися на порядок денний засідання сьогоднішньої спортивно-координаційної ради.
Зокрема, вже сформовано і розміщено на сайті Ужгородської міськради проект програми будівництва дитячих і спортивних майданчиків на 2017-2021 роки. Усіх небайдужих запрошують долучитися до обговорення.
На засіданні дискутували, якими – багатофункціональними чи спеціалізованими краще робити спортивні майданчики, у рамках програми планується також облікувати, які майданчики вже є, в якому стані і закласти основу для залучення фінансування їх розбудови з інших джерел.
Другим питанням розглянули доцільність функціонування Центру «Спорт для всіх». Зазначалося, що на утримання структури ідуть кошти, які можна більш ефективно використати для розвитку спорту в Ужгороді. Перед Центром свого часу ставили завдання, які не виконані.
Олександр Білак також попросив представників усіх спортивних федерацій, товариств, об’єднань подати календарні плани змагань, чемпіонатів на наступний, 2017 рік, щоб можна було скоординувати, узгодити їх проведення для зручності учасників – належним чином забезпечити всіх проживанням, залами для проведення тощо.
Начальник відділу спорту, сім’ї та молоді Назар Луків поінформував про порядок заохочувальних виплат для спортсменів і тренерів, які досягли успіхів на змаганнях різного рівня.
Прес-служба Ужгородської місьої ради
До теми
- Понад 30 мільйонів гривень із обласного бюджету спрямують на підтримку військових і на потреби ветеранів Закарпаття
- Закарпатські експортери можуть скористатися державними програмами підтримки від Експортно-кредитного агентства
- Закарпаття – у п’ятірці лідерів серед регіонів, які використовують в освітньому процесі застосунок "Мрія"
- Закарпаття має потенціал для розширення мережі центрів ментального здоров’я
- Закарпаття розширює безбар’єрний простір: громади, бізнес і заклади культури об’єднують зусилля
- Підтримка ветеранів — пріоритет для Закарпаття: передбачено понад 155 млн грн
- Закарпаття представлене на Європейському тижні регіонів і міст: обговорюють шляхи посилення євроінтеграції громад
- Закарпатським підпрємцям пропонують фінансову підтримку в межах політики «Зроблено в Україні»
- На Закарпатті готуються до відкриття нового пункту пропуску з Румунією: зустріч делегацій відбулася просто на місці будівництва
- Закарпаття розширіює транскордонне партнерство з регіонами Румунії
- На Закарпатті посилюють контроль за нелегальними пасажирськими перевезеннями
- Ветерани Закарпаття матимуть більше можливостей для спорту й реабілітації
- Ключові державні ініціативи презентують цього четверга закарпатським підприємцям у межах «Діалогу влади та бізнесу»
- Бюро економічної безпеки на Закарпатті виявило масштабні схеми ухилення від сплати податків
- Як громади Закарпаття можуть забезпечити кожній дитині турботу й сімейний затишок – в Ужгороді обговорили реформу кращого догляду
- Будівництво мосту через Тису між Україною та Румунією наближається до завершення
- Отримайте підтримку з бюджету Закарпаття за встановлення сонячних панелей. Станьте енергонезалежними та почніть заощаджувати
- Міжнародна підтримка для аграріїв: закарпатські виробники отримали десятки мільйонів гривень
- Закарпатських педагогів привітали з нагоди професійного свята
- Закарпаття починає розробляти Регіональний енергетичний план до 2030 року

До цієї новини немає коментарів