Великі автобуси і "розумні" празькі зупинки отримають ужгородці в 2017 році

Великі автобуси і "розумні" празькі зупинки отримають ужгородці в 2017 році
Перший заступник мера Ужгорода стверджує, що у цьому році на міських маршрутах їздитимуть великі автобуси та будуть облаштовані нові зупинки. 

 

Про це Іштван Цап повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

"Досягнуто домовленість з перевізниками щодо заміни до вересня 2017 р. 40 старих 16-ти місних автобусів на 20 нових з пасажиромісткістю 46-50 осіб. У свою чергу, місто задекларувало компенсацію за пільговий проїзд відповідно до потреби, на що передбачено 22,3 млн. грн. У першому кварталі цього року буде встановлено перші 6 «розумних», сучасних зупинок (повністю аналогічні тим, які встановлені в Празі)".

Перший зам мера Ужгорода каже і про нові маршрути, які можливо, будуть обслуговувати електроавтобуси:

"У першому кварталі 2017 року буде проведено конкурс на визначення перевізників на 19, 20, 156, 158 маршрутах. Додатково будуть впроваджені нові маршрути "Дравці-Корятовича" та "Новий район-центр" через м-н «Боздош». Відтак, всі бажаючі мають можливість з чистими, сучасними (можливо, навіть електро-!), автобусами, керованими ввічливими та культурними водіями прийняти участь у цьому конкурсі".

 

09 січня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  1. Катя 2017-01-09 / 20:04:59

    Добрий день! Чи розглядається варіант створення маршруту, який би охоплював р-н БАМу, Червениці та р-ну застави з площею Перефі? Складаєтьмя таке враження, що за аеропортом - це вже не Ужгород: дороги та тротуари не ремонтуються, на вихідні дні автобуси не їздять,навіть в робочі дні після 18 год в цей район не добратися - приходиться кілометр іти пішки, бо найближча до нас зупинка - це "ЕРА".

  2. Емілія 2017-01-09 / 16:59:47

    А пасажирів теж навчите бути ввічливими та культурними, щоб при вході в автобус, замість показати посвідчення пенсіонера, не відповідали, " а по морде не видно ?"