Ужгород хрещається: посуд з освяченою водою традиційно вручили міському голові

Одне з традиційно наймасовіших освячень пройшло на березі річки, хресним ходом до Ужа після святкової Літургії у Хресто-Воздвиженському кафедральному православному соборі прийшли тисячі вірян.
Після молитви на Православній набережній архієпископ Мукачівський та Ужгородський Феодор зі священнослужителями спустилися до річки і освятили її води.
Архієрей звернувся до ужгородців, побажав всепрощення та любові і попросив особливі молитви звернути до Господа за мир у нашій державі.
Уже традиційно владика Феодор вручив посуд із з освяченою водою Ужгородському міському голові Богдану Андріїву. Богдан Євстафійович теж привітав ужгородців із величним християнським святом, побажав усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба і Божого благословення, подякував священнослужителям за великі труди на благо нашого міста.
Усіх вірників і воду, яку принесли люди, освятили, чимало сміливців по обидва боки Ужа пірнали в йорданські води.














Джерело: Ужгородська міська рада
До теми
- У Закарпатському обласному кардіоцентрі встановлюють нове обладнання та модернізують інфраструктуру
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з Героєм України Владиславом Стоцьким
- Ужгород та Черкаси підписали Меморандум про співпрацю
- В Ужгородській міськраді провели позапланове засідання комісії ТЕБ та НС щодо підготовки до зими та стану укриттів
- В Ужгороді офіційно розпочався опалювальний сезон – у лікарнях, школах, дитсадках можуть включати за потреби тепло
- Ужгородська міська рада оголосила прийом документів на премії для діячів культури та мистецтва
- Ще 2 мільйони гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- Богдан Андріїв: "5 мільйонів гривень із бюджету Ужгорода спрямують для будівництва ветеранського простору"
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг
- Ужгород підтримує Третій Армійський Корпус: у міськраді обговорили подальшу співпрацю
- Ужгород отримав першого партнера у Молдові
- Підтримка від громади — захист на передовій: Ужгород допомагає нацгвардійцям
- $100 000 на військові розробки: в Ужгороді та інших містах України відбудеться хакатон для інженерів
- Ще 1 мільйон 150 тисяч гривень на підтримку військових виділив Ужгород
- В Ужгороді збудують ветеранський простір та мультифункціональний стадіон
- Генконсул Польщі у Львові відвідав Ужгород: у міськраді обговорили подальшу співпрацю
- Богдан Андріїв зустрівся із військовими 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
- «Вікно можливостей для ветеранів та їхніх сімей» - в Ужгородській міській раді відбулася зустріч

До цієї новини немає коментарів