Закарпатцям дозволили оплачувати комуналку зекономленою субсидією

Закарпатцям дозволили оплачувати комуналку зекономленою субсидією
Українці, які зуміли заощадити субсидію в попередніх місяцях, зможуть її використовувати на оплату послуг ЖКГ в наступних періодах.

 

"Сім'я може скористатися своїм законним правом і використовувати заощаджені в попередньому місяці субсидію в рахунок наступного комунального платежу. Таким чином, зекономлена субсидія не може трактуватися постачальниками послуг як заборгованість по оплаті комунальних послуг і не є підставою для скасування допомоги", - пояснили у відомстві.

Крім цього в Мінсоцполітики підкреслили, що постачальники послуг мають відображати в комунальних рахунках розмір субсидії або переплату - заощаджену субсидію. Варто відзначити, що постачальники комунальних послуг не мають права "ігнорувати" переплату і вимагати у людей оплачувати послуги в повному обсязі, при цьому шантажуючи відключити опалення або відрізати газ.

"Це грубе порушення чинного законодавства, а саме постанови Кабінету міністрів № 848" Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива ", - підсумували в прес-службі міністерства.

За інформацією прес-служби Міністерства соціальної політики.

 

24 січня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів