Закарпатцям знизили соціальні норми споживання енергоресурсів: подробиці

З першого травня 2017 року Україна вступлять в силу нові соціальні норми споживання енергоресурсів.
Стало відомо, що Кабінет міністрів України на засіданні 6 лютого ухвалив постанову № 51, згідно з якою соціальні норми будуть знижені.
З 1 травня 2017 року діятимуть такі норми споживання енергоресурсів:
- природний газ для опалення житла - 5 куб. м на 1 кв. м опалювальної площі. У лютому 2017 року цей розмір дорівнює 5,5 куб. м;
- теплоенергія в будинках з загальнобудинковими і квартирними приладами обліку - 0,0431 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі. У лютому 2017 року - 0,0548 Гкал.
- електроенергія для індивідуального опалення - 51 кВт / год на 1 кв. м опалювальної площі. У лютому цей показник - 65 кВт / год.
Коли перерахують субсидії
Виходячи з соціальних норм споживання енергоресурсів, нараховується розмір субсидії на оплату ЖКП. Якщо споживач використовує енергоресурси понад встановлену норму, то різницю доведеться оплачувати в повному обсязі. В опалювальному сезоні 2016-2017 рр. розмір субсидії у зв'язку зі зміною соціальних норм переглядатися не буде.
Знижені норми відіб'ються на субсидії в опалювальному сезоні 2017-2018 рр.
За матеріалами hyser
До теми
- Ремонтують шлях до одного з найпопулярніших туристичних об’єктів Закарпаття – водоспаду Шипіт
- Триває ремонт траси "Київ-Чоп" – Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області
- Закарпатці з початку року запаслись дровами на майже 100 млн гривень
- На Закарпатті на ділянці дороги державного значення завершили комплексні роботи з відновлення
- На дорогах області оновлюють знаки та розмітку
- Майже 128 тисяч закарпатців боргують за спожиту електроенергію
- Тарифи на електроенергію для споживачів з електроопаленням змінено: деталі від уряду
- У Боздоському парку в Ужгороді оновили алею, яка довгий час була у занедбаному стані
- В Україні запроваджують нові графіки відключення світла: у ДТЕК пояснили, що зміниться вже відзавтра
- "Закарпаттяобленерго" оприлюднило графік погодинних відключень світла на вівторок, 26 листопада
- Як непобутовим споживачам передавати показники лічильника? Новий сервіс для компаній від «Закарпаттяобленерго»
- Відключення електроенергії на Закарпатті повертаються: графік на завтра, 18 листопада
- На закарпатських дорогах місцевого значення чергуватиме спецтехніка
- На Закарпатті понад 5 тисяч домогосподарств встановили сонячні панелі
- На Закарпатті у вересні найбільше здорожчали яйця, олія та борошно. Натомість здешевшав цукор
- Усі котельні Закарпаття готові до опалювального сезону
- Італійська компанія готова збудувати на Закарпатті два потужні сміттєпереробні заводи
- Попри складні умови, закарпатські громади проводять відновлення автошляхів місцевого значення
- Закарпатцям наголошують на дотриманні екологічної та пожежної безпеки на сміттєзвалищах побутових відходів
- Директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Наталія НІМЕЦЬ - про вартість електроенергії, нічний тариф, відключення боржників
До цієї новини немає коментарів