Поліція просить допомогти знайти 14-річну ужгородку

Правоохоронці розшукують 14-річну Каріну Даниляк ученицю місцевої школи. Дівчина пішла з дому ввечері 13 лютого й досі не повернулася.
Прикмети розшукуваної: зріст 158 см, середньої тілобудови, волосся довге світле, носить чорні окуляри. Була одягнута в чорну куртку, темні джинси та світло-сірий шарф.
Якщо Вам відомо місце перебування розшукуваної, прохання повідомити на тел.102, або в найближче відділення поліції.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- За матеріалами поліції Іршави судитимуть підприємця, який продавав «гуманітарні» транспортні засоби
- Завтра, 27 серпня, в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Івановим
- В Ужгороді електричним струмом уразило двох чоловіків: один загинув
- Поліція Берегівщини розслідує обставини смерті 11-річного хлопчика — попередня версія самогубство
- В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП: драгер показав 2,44 проміле
- На Закарпатті за тиждень розшукали шістьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- 7 тис.$ за трансфер річкою до Угорщини: правоохоронці затримали адвоката за переправлення військовозобовʼязаного
- У початковій школі «Ялинка» в Ужгороді відкрили новий спортивний майданчик
- Поліція повідомила про підозру чоловікові, причетному до незаконної вирубки дерев на території Свалявського надлісництва
- Чемпіони з ужгородського ліцею "Лідер" вирушили до спортивного табору після перемоги у шкільних лігах
- В Ужгороді провели спецпогашення марок «Ми чекаємо!» на підтримку військовополонених і зниклих безвісти
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП, у якій загинув 11-річний хлопчик
- В Ужгороді відбувся благодійний велозаїзд «Big City Ride» на підтримку ЗСУ
- З молитвою за Україну: в Ужгороді зустріли 35-ту річницю Незалежності
- Ужгород, якого ми не помічаємо: презентували книгу про екзотичні рослини міста
- Разом з усією країною Ужгород відзначає День Державного Прапора України
- Застілля закінчилося вбивством: у Міжгір’ї жінка смертельно поранила 60-річного сусіда
- Назавжди 30: Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником, солдатом Вадимом Балогом
- СБУ повідомила про заочну підозру колишньому клірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який у Криму благословляє окупантів на війну в Україні
До цієї новини немає коментарів