На всі руки майстер: 18-річний мукачівець і велосипед вкрав, і канабіс переховував

Працівники кримінальної поліції оперативно встановили особу та затримали юнака, який підозрюється у скоєнні даної крадіжки. Він навіть мав при собі довідку з ломбарду про заставу майна, а саме краденого велосипеду. Хлопець пояснив, що йому потрібні були гроші, тому й скоїв крадіжку, велосипед здав до ломбарду та отримав за них 800 гривень.
Окрім цього, за кілька днів після цього, правоохоронці Мукачівського відділу поліції знову затримали цього хлопця. У останнього в кишені куртки поліцейські знайшли та вилучили пакет з подрібненою речовиною рослинного походження. Відповідно до висновку експерта вилучена речовина є наркотичним засобом – канабісом.
Мукачівським відділом поліції за вказаними фактами було завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно нього. Подальшу його долю тепер вирішуватиме суд.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Генеральний директор WindEurope відзначив розвиток першої закарпатської вітроелектростанції
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
- На Закарпатті народився перший малюк, чиї батьки скористалися послугою безоплатного лікування безпліддя у межах Програми медичних гарантій
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця – слідчі повідомили йому про підозру
- На Закарпатті викрили інструктора автошколи, який продавав "успішні іспити" з водіння
- На навчання у безпеці і з комфортом: ще 19 закарпатських громад отримали ключі від шкільних автобусів
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула представлятиме Україну у складі національної збірної на Strong Spirit’s Games у Мадриді
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- На Закарпатті річки зарибнили кількома десятками тисяч цінних червонокнижних видів риб
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
До цієї новини немає коментарів