Вчора в Ужгороді можна було сходити в армію... на день

Фото: Наталя Боднар
Потрапити до української армії хоча б на день змогли жителі та гості Ужгорода – 24 лютого на території в/ч В4742 влаштували виставку озброєння. За сприяння обласного військового комісаріату та Закарпатської ОДА до заходу залучили молодь не тільки з обласного центру, а й з Великого Березного та Перечина.
- Ми долучитись до популяризації військової служби за контрактом саме в частинах, які вважаються своїми, закарпатськими – це 128-ма ОГПБ та її підрозділи. А, як відомо, інтерес до майбутньої справи виховується з дитинства, тому і вирішили запросити на захід школярів та студентів навчальних закладів - випускників військової кафедри, - зазначив військовий комісар Закарпатського ОВК полковник Богдан Череміський.
Гості заходу мали можливість оглянути різні види озброєння – від стрілецької зброї до важкої броньованої техніки. Зразки забезпечення для огляду виставили зв’язківці батальйону, тилова служба та медична рота. Кожен відвідувач міг приміряти бронежилет, шолом, потримати в руках автомат і скуштувати солдатську кашу.
- Ми хотіли дати зрозуміти місцевому населенню, цивільним, що Збройні сили є, що вони поруч, що вони боєздатні, показати, які саме підрозділи зараз перебувають на рідній землі, – розповів командир 15-го батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади підполковник Олександр Паламарчук.
Також під час заходу військові продемонстрували присутнім умовний вступ у бій і вихід із бою, захоплення ворожого вантажного автомобіля та евакуацію пораненого. Показовий виступ супроводжувався стрільбою холостими набоями зі стрілецької зброї, вибухами димових шашок тощо. Саме це і викликало найбільший захват у основної частини публіки.
Такі заходи військові обіцяють проводити і надалі, адже вони дають змогу показати роботу захисників зсередини та підтримувати патріотичний дух молоді.
Група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК









До теми
- В Ужгороді перевіряли готовінсть Пунктів незламності
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»

До цієї новини немає коментарів