Поліція розшукала винуватця смертельного ДТП на Рахівщині, який втік змісця злочину
Вчора, 26 лютого, в поліцію Рахова надійшло повідомлення з місцевої лікарні про те, що до них доставили чоловіка у важкому стані, який невдовзі помер.
Як встановили правоохоронці, 35-річний житель села Верхнє Водяне загинув після того, як на нього наїхав ВАЗ-211540. Трагедія сталася близько 21-ї години. Як встановили працівники поліції, ДТП скоїв 26-річний місцевий житель, а потім зник з місця події.
Працівники поліції оперативно розшукали винуватця аварії. Правоохоронцям чоловік пояснив, що не побачив пішохода, так як його засліпило світло зустрічного авто. У водія взято кров на визначення стану алкогольного сп’яніння. Машину затримано на спецмайданчик поліції. Правоохоронці перевіряють версію винуватця ДТП, слідство триває.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Слідчі з’ясовують причину та обставини трагічної автопригоди на Рахівщині.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Президент України відзначив закарпатських митців державними нагородами
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП, внаслідок якої загинув мотоцикліст
- Поліцейські Закарпаття розслідують ДТП у селі Кострина, внаслідок якої загинув пішохід
- Поліцейські Воловця затримали зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб

До цієї новини немає коментарів