В Ужгороді, Мукачеві та Хусті шукали малолітніх жебраків та безпритульних

В ході профілактичного відпрацювання співробітників сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області за тиждень було перевірено 7 залізничних та автовокзалів, 8 ринків, 47 місць скупчення молоді, а також парки та сквери в Ужгороді, Мукачеві та Хусті. Крім цього правоохоронці перевірили за місцем проживання 45 неповнолітніх, серед яких 29 дітей, яким оголошено про підозру у скоєнні злочину та 16 – засуджених без позбавлення волі.

Крім просвітницької та профілактичної роботи з дітьми, важлива увага приділялася боротьбі з жебракуванням серед неповнолітніх. Лише за одну добу в Хусті було виявлено та задокументовано два факти втягнення неповнолітніх в злочинну діяльність, а саме просіння милостині. Перший випадок стосувався 42-річної жінки, яка змушувала свого 12-річного сина жебракувати, інша 30-річна хустанка змушувала просити милостиню двох своїх 10-річних двійнят.

Загалом за тиждень поліція притягнула до адміністративної відповідальності десятьох осіб, шістьох з них за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей та чотирьох – за ст. 175-1 КупАП, тобто куріння дітьми тютюнових виробів у заборонених місцях.

Такі відпрацювання в області відбуваються постійно, пріорітетним завданням таких дій є профілактика дитячого жебракування.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Системні «відкати» від підприємця: на Мукачівщині затримано сільського голову при отриманні неправомірної вигоди
- Триває ліквідація масштабної лісової пожежі біля Воловця за допомогою авіації ДСНС
- Поліцейські Закарпаття продовжують роботу щодо протидії вербуванню неповнолітніх
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті засідала рада Української корпорації з виноградарства і виноробної промисловості
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Біля Воловця пожежа охопила близько 75 га лісу
- Поліція Закарпаття розшукала 9 водіїв, які намагалися уникнути відповідальності після ДТП
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри "Платформа твоїх можливостей-2026"
- Прикордонника з Ужгорода нагороджено державною відзнакою «За оборону України»
- На Ужгородщині у пожежі загинув чоловік
- У Хусті за позовами прокурорів поповнено місцеві бюджети на 1,2 млн грн пайовими внесками
- 17 тисяч гривень штрафу за перешкоджання перевірці представника Омбудсмена на Закарпатті
- Упродовж вихідних гірські рятувальники двічі надавали допомогу травмованим туристам у Карпатах
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст
- 500 доларів за дитину: матір судитимуть, прокуратура ініціювала позбавлення батьківських прав
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Через Закарпаття у Європу за 8 000 Євро: на шляху до кордону затримано чергового «перевізника»
- Патрульні вчать ужгородських школярів розпізнавати вербування та диверсії

До цієї новини немає коментарів