Під Закарпатською прокуратурою з хабарем затримали оперативника

Затримання хабарника проводили співробітники внутрішньої безпеки поліції та прокуратури Закарпатської області.
- Слідчими прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками відділу внутрішньої безпеки в області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, затримано оперуповноваженого Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області під час одержання неправомірної вигоди у сумі 2 тис. дол. США.
Вказані кошти працівник поліції вимагав від правопорушника за сприяння, з використанням службового становища, у не притягненні його до кримінальної відповідальності за ч. 4 с. 296 КК України, - йдеться у повідомленні прокуратури області.
На даний час з ним проводяться першочергові слідчі дії.
За матеріалами Закарпатської прокуратури
До теми
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Повідомлено про підозру інженеру з технагляду, службова недбалість якого коштувала громаді Перечина пів мільйона гривень
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- Свідчення 13-річної дівчини допомогли встановити істину у справі побиття матір’ю 4-річного хлопчика
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака

До цієї новини немає коментарів