У перемовинах з закарпатськими "пересічниками" і поліція, і митники твердо стоять на дотриманні законодавства

У вівторок, 28 лютого, в ГУНП області відбулася зустріч з представниками обласної асоціації власників автотранспорту з іноземною реєстрацією, активістами та представниками Закарпатської митниці. Провели зібрання заступник начальника ГУНП в Закарпатській області, полковник поліції Ярослав Лебович, начальник управління патрульної поліції в містах Ужгород і Мукачево Юрій Марценишин та т.в.о начальника управління превентивної діяльності ГУНП області підполковник Вадим Сітало.
Ряд запитань були адресовані працівникам ДФС. Ті в свою чергу висловили позицію безумовного дотримання митного законодавства.
Щодо ситуації із зупинкою транспортних засобів на дорогах говорив начальник патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві Юрій Марценишин, який запевнив, що поліцейські зупиняють водіїв виключно у випадках та порядку, які передбачені статтею 35 Закону України «Про Національну поліцію».
Керівництво Закарпатської поліції наголосило активістам, що поліція діє і діятиме надалі виключно в законному руслі та притягатиме до відповідальності тих водіїв, які порушують правила дорожнього руху, незалежно від країни реєстрації їхнього транспортного засобу.
Як підсумував на завершення зустрічі заступник начальника ГУНП області Ярослав Лебович, проблему вдосконалення механізму перебування автомобілів на іноземних номерах на території України слід вирішувати на законодавчому рівні та не порушувати при цьому чинного законодавства.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Богдан Андріїв: «Наш спільний обов’язок - підтримувати захисників». Напередодні Різдва передали допомогу 101-й бригаді ТРО
- В Ужгороді відбувся мистецький концерт «Різдвяні зустрічі»
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- Програми ЄС для громад: тренінг в Ужгородській міській раді
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Ужгородські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру у близько 20 закладів
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Ужгородський скансен запрошує на майстерку з виготовлення різдвяно-новорічної свічки
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець

До цієї новини немає коментарів