День відкритих дверей для школярів Тячівщини провели рятувальники

Під час екскурсії діти оглянули пожежний підрозділ від «А» до «Я». Учні побували на пункті зв’язку частини, де диспетчери приймають від населення повідомлення про пожежі або інші надзвичайні події чи ситуації. Навідалися й до гаража, звідки після отримання виклику оперативно виїжджає рятувальна техніка.
Користуючись нагодою, бійці ДСНС влаштували для учнів невеликий пожежний «лікнеп». У доступній формі дітлахам розповіли, як не допустити пожежі вдома та що робити, якщо вогонь все-таки охопив помешкання. Зокрема, всі учасники екскурсії нагадали для себе номер, за яким треба негайно дзвонити у випадку виникнення пожежі, – 101. Основний акцент робився на пожежній небезпеці весняно-літнього періоду.
На подвір’ї частини хлопчаки й дівчатка оглянули пожежний автомобіль і його оснащення. Так, для них продемонстрували пожежні рукави й колонки, апарати на стисненому повітрі, гідравлічні ножиці, а також бойовий одяг вогнеборця. Також школярі тренувалися одягати засоби захисту органів дихання. І нарешті, дізнавшись про технічне обладнання пожежного автомобіля, отримали змогу пустити воду з пожежного рукава.
На завершення зустрічі педагоги, які разом з дітьми прийшли на День відкритих дверей, подякували рятувальникам за змістовне та якісне проведення заходу. А діточки ще тривалий час жваво обговорювали побачене, деякі навіть цікавились, як їм найшвидше стати рятувальниками. А на пам’ять про цю цікаву та пізнавальну зустріч з рятувальниками були зроблені чудові фото..
За матеріалами У ДСНС у Закарпатській області
До теми
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- Верховний Суд залишив у силі вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»





До цієї новини немає коментарів