Святкували жінки, а п’яніли чоловіки – 8 березня поліція виявила 5 нетверезих водіїв

В смт.Середнє Ужгородського району близько 23-ї години працівники поліції зупинили автомобіль «Mercedes». В Автомобіля були несправні задні габаритні вогні й не освітлювався номерний знак. 35-річний водій не мав водійського посвідчення, натомість мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Оскільки від проходження алкотесту на місці водій категорично відмовився, правоохоронці доставили його в обласний наркодиспансер, але й там водій відмовився від медосвідчення.
На останнього поліцейські склали два адмінпротоколи – за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ст.130 КУпАП) і за керування без водійського посвідчення (ст.126 КУпАП).
Наступного нетверезого водія, який керував трактором з неналежно закріпленим вантажем, зупинили в с.Мала Добронь Ужгородського району. Від водія чувся запах алкоголю, водій і сам визнав, що вживав алкогольні напої.
У Мукачівському районі в селі Великі Лучки працівники групи швидкого реагування близько 21-ї години зупинили автомобіль ВАЗ-2107 під керуванням 47-річного місцевого жителя. Водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження освідчення на вміст алкоголю в крові відмовився.
У Берегові на вул.Мукачівській зупинили автомобіль ВАЗ-2103, на якому не горіли задні габаритні вогні. За кермом перебував 46-річний водій, який не мав при собі водійського посвідчення. В чоловіка були явні ознаки алкогольного сп’яніня, хоча переконував правоохоронців, що випив лише безалкогольне пиво. Для перевірки водія було доставлено в районну лікарню, де медики виявили в його крові 1,2 проміле алкоголю. На водія складено відразу два адмінпротоколи.
У Хусті на вул.І.Франка близько 23-ї години наряд ГШР зупинив автомобіль «Ford Mondeo». Причиною зупинки стало відсутність підсвітки номерного знаку. Спецприлад зафіксував у 58-річного водія 1,7 проміле алкоголю.
У всіх випадках на водіїв складено адміністративні протоколи, які поліція скерує в суд, де й обиратиметься вид покарання водіям-порушникам.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами
- Більше уваги до кожної дитини: на Закарпатті прокуратура вимагає збільшити кількість фахівців служб у справах дітей у 8 територіальних громадах
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- Помер керівник духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимир Співак
- Закарпаття посилює логістику: відкрито оновлений термінал «Євробрідж»
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 38 водіїв, які залишили місце ДТП
- Рятувальники та представники Червоного Хреста працюють разом над підвищенням обізнаності населення щодо мінної безпеки
- Триває прийом заявок на ХV відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле»
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження

До цієї новини немає коментарів