Водії всієї країни рівняються на закарпатців

У порівнянні з минулим роком лютневий попит на імпортовані легкові авто з пробігом збільшився в 3,6 рази.
Про це повідомляє асоціація "Укравтопром".
Минулого місяця свої перші українські номери отримали 3034 легкових автомобіля, які вже були в експлуатації.
"В результаті, частка імпортного секонд-хенду на первинному ринку легкових авто склала 38%. У лютому 2016 року цей показник становив 17%, а в січні поточного року – 31%", - йдеться в повідомленні.
Всього за два місяці з початку року вітчизняний парк легкових автомобілів поповнився на 5212 привезених з-за кордону не нових машин.
У п'ятірку найпопулярніших марок на первинному ринку б/у авто за підсумками двох місяців увійшли: Renault (1018 шт.), Volkswagen (933 шт.), Skoda (649 шт.), Opel (456 шт.), Nissan (289 шт .).
В Асоціації зазначають, що кількість зареєстрованих в січні-лютому 2017 року б-вушних автомобілів марки Renault практично відповідає обсягу продажів нових автомобілів цієї марки за той же період.
"У той же час у Volkswagen первинні реєстрації автомобілів з пробігом перевищили продажі нових на 14%. У Skoda розрив на користь секонд-хенду склав 22%. А попит на б-вушні Опелі майже в 7 разів виявився більше, ніж на нові", - наголошується в повідомленні "Укравтопром".
З наведеного ТОП-5 тільки Nissan продемонстрував на первинному ринку значне (в два рази) домінування своїх нових машин над автомобілями з пробігом.
Джерело: epravda.com.ua
До теми
- Ужгородські рятувальники провели профілактичний рейд в обласному центрі для упередження пожеж у природних екосистемах
- ГО «Екосфера» провела виїзну екскурсію для школярів на водно-болотне угіддя «Форнош»
- В Ужгороді провели День спільнодії «Ти як? Формула стійкості вступників», присвячений підтримці школярів під час підготовки до НМТ
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- В Ужгороді відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- Прикордонники знайшли у машиніста потягу сигарети, які той перевозив до Угорщини потай від контролю
- Спроба нападу на РТЦК та СП у Міжгір’ї: офіційний коментар
- У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
- Культова студія «Бліц» готує хореографічну подію року – перформанс «Вибір»
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- За матеріалами ДБР митник із Закарпаття отримав 2 роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
- Фейкові Starlink і запчастини до дронів: в Ужгороді викрили нові епізоди онлайн-шахрайств із товарами для фронту та енергетики
- У селі на Ужгородщині запровадили карантин через випадок сказу в собаки
- На честь 128-ї Закарпатської бригади відбулося спецпогашення поштової марки
- Школяр із Закарпаття представлятиме Україну на всесвітній олімпіаді з хімії
- Закарпатські патрульні видали 54 приписи через недоліки на дорогах
- Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
- На Воловеччині ліквідували масштабну лісову пожежу

До цієї новини немає коментарів