Щоб латати закарпатські дороги катастрофічно не вистачає працівників

Про «кадровий голод» на дорожньо-ремонтних підприємствах Закарпатської області розповів сьогодні під час брифінгу начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович, передає zakarpatpost.net.
«Якщо у 2008 році у 21 нашій організації працювали 1777 співробітників, то у 2017-му їх залишилося 800 чоловік, а кількість організацій зменшилася до 12. Об’єктивно нам не вистачає близько 1200 працівників. При заробітній платі 2500-3000 гривень важко розраховувати, що фахівець прийде до нас працювати. Він швидше пристане на пропозицію приватного підприємства або поїде за кордон. На жаль, наші співробітники поки не відчули обіцяного підвищення заробітних плат», – зазначив Михайло Попович.
Очільник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області також наголосив, що установа відчуває як дефіцит кадрів, так і дефіцит технічного оснащення. Дороги області обслуговують близько 500 одиниць техніки, значна частина якої вже геть застаріла і потребує заміни.
До теми
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- Президент України відзначив закарпатських митців державними нагородами
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- На Закарпатті пілотував проєкт «Шкільний омбудсман»
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- На Закарпатті відбулася серія тренінгів для жінок і дівчат у межах проєкту з розвитку лідерства та безпеки
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України

До цієї новини немає коментарів