Розширюємо дружню географію – Ужгород матиме партнерів на півночі Європи
Угоду про співпрацю і партнерство планується підписати у червні, коли в обласний центр Закарпаття обіцяв приїхати мер Кіркенеса Рюне Рафаелсен.
Як повідомляє Ужгородська міськрада, таку пропозицію колезі зробив заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак під час роботи міжнародної науково-практичної конференції "Інноваційне забезпечення сучасного транскордонного співробітництва Словаччини й України", що проходила у рамках реалізації проекту "Інформаційне забезпечення та імплементація інноваційних підходів у транскордонному співробітництві Словаччини та України".
Конференція тривала два дні, 16-17 березня у конгрес-центрі Академії наук Словаччини біля підніжжя Високих Татр, у ній взяли участь науковці, експерти зі Словаччини, України, Польщі, Нідерландів, Фінляндії та Норвегії.
Рюне Рафаелсен багато років працював на розвиток механізму Баренцевої Євро-Арктичної ради і успішності Баренцевого регіону. Саме в Кіркенесі у 1993 році була підписана угода, яка започаткувала Баренцеву Євро-Арктичну раду, а Рафаелсен в останні роки очолював її секретаріат.
До теми
- Ремонт Пішохідного мосту в Ужгороді: коли розпочнуть роботи, скільки це коштуватиме та чи перекриватимуть рух
- Богдан Андріїв: "Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників"
- 1 мільйон гривень спрямують на підтримку ветеранських організацій в Ужгороді
- Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар
- Гордість Ужгорода: міський голова нагородив талановиту молодь ФОТО
- Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному
- В Ужгороді нагородили рятувальників УДСНС у Закарпатській області за героїчну боротьбу з пожежами
- В Ужгороді зросте вартість тарифів на водопостачання та водовідведення – рішення виконкому
- Ще сім ужгородських родин військових та ветеранів отримали сертифікати на житло
- Богдан Андріїв: "Ужгород та португальське місто Майа відтепер офіційно міста-побратими"
- Уперше в Ужгороді Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн
- Рішення позачергової сесії Ужгородської міськради відкриває шлях до модернізації ліцею ім. Августина Волошина за стандартами НУШ
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- На Закарпатті військовослужбовці, ветерани та родини загиблих захисників отримали нові квартири
- Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради кращим художнім гімнасткам
- На сесії Ужгородської міськради обговорили розвиток і модернізацію водоканалу
- Сесія Ужгородської міськради: депутати не дозволили збільшити забудову біля озера «Кірпічка»
- Енергетика, земля та кладовище «Барвінок»: ключові теми сесії Ужгородської міськради
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів черговий особистий прийом громадян

До цієї новини немає коментарів