Обставини ДТП з двома потерпілими на Мукачівщині з’ясовує поліція

Вчора, 20 березня, близько 22-ої години у селі Березинка Мукачівського району трапилась аварія за участі двох автомобілів. Попередньо встановлено, що водій «ВАЗ 2107», рухаючись в напрямку Мукачева, не впоралась з керуванням та виїхала на зустрічну смугу, де в’їхала у «Volkswagen Transporter Т4», який рухався на зустріч.
Внаслідок аварії 44-річна мукачівка, яка перебувала за кермом автомобіля ВАЗ та її пасажир отримали травми голови. Поліція встановила, що водій була п'яною. Потерпілих госпіталізували до мукачівськоі лікарні. 56-річний водій мікроавтобусу, мешканець села Софія не постраждав.
Автомобілі поміщенні на спецмайданчики, обставини аварії розслідує поліція. Відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Нетверезий водій скоїв ДТП у Мукачеві
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 70 водіїв, які покинули місце ДТП
- Нетверезий водій у Мукачеві вчинив ДТП: драгер показав 2.92 проміле
- Допустив зіткнення з авто, скоїв наїзд на пішохода та втік: поліція Ужгорода затримала нетверезого водія
- У Мукачеві патрульні оштрафували водія-порушника на понад 75 тис. грн
- Зіткнення автівки з потягом на Ужгородщині: подробиці та фото від рятувальників
- Поліцейські Виноградова розслідують смертельну аварію у селі Онок
- До 6 років ув’язнення засуджено винуватця смертельної ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній
- Поліцейські Мукачівщини розслідують ДТП за участі двох п’яних водіїв
- Поліція Виноградова встановлює обставини ДТП, внаслідок якої травмовано неповнолітнього пішохода
- В Ужгороді розшукали водія, який втік із місця ДТП
- П’яний водій, перекинуте авто і паркан: нічна ДТП в Ужгороді
- Від початку 2025-го року закарпатські патрульні зафіксували 90 водіїв, які користувалися телефоном під час керування авто
- В Ужгороді сталася ДТП за участю п'яного водія
- Смертельна ДТП на Ужгородщині – загинув водій
- Рятувальники деблокували жінку з понівеченого внаслідок ДТП на Воловеччині авто
- Від початку 2025-го року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 205 водіїв
- У понад 14 разів перевищена допустима норма алкоголю в крові - патрульні затримали водія, що скоїв ДТП
- В Ужгороді патрульні виявили жінку, яка пошкодила авто іншій
- Співробітники поліції Закарпаття провели тренінг із самозахисту для працівників екстреної меддопомоги
До цієї новини немає коментарів