Готувався до Великодня? – закарпатець викрав у знайомого 60 літрів вина

Вчора, 21 березня, на гарячу лінію «102» надійшло повідомлення про крадіжку в селі Запсонь Берегівського району. Потерпілий – 45-річний чоловік, розповів, що на вхідних дверях до підвалу його будинку хтось пошкодив замок і викрав близько 60 літрів домашнього вина.
Працівники відділу кримінальної поліції разом зі слідчими та групою реагування патрульної поліції протягом однієї години розкрили злочин. Поліцейські з’ясували, що крадіжку скоїв раніше судимий 30-річний мешканець села Попово. Речові докази вилучено.
За фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліція завершила розслідування у справі щодо вбивства жителя селища Королево: обвинуваченому загрожує до 15 років ув'язнення
- Поліція Виноградова оперативно розкрила умисне вбивство у селищі Королево: підозрювану затримано
- Поліція Виноградова встановлює обставини ДТП, внаслідок якої травмовано неповнолітнього пішохода
- Поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження за фактом побиття підлітка
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, який побив свого знайомого: потерпілий у реанімації
- Трагедія на Виноградівщині: під колесами потяга загинув 14-річний хлопчик
- Масштабна пожежа на Закарпатті: горить 15 гектарів сухостою
- У Виноградові поліція затримала наркоторговця – зловмисник збував амфетамін
- 7 років ув’язнення: за матеріалами поліції засуджено зловмисника, який пограбував помешкання закарпатця, в якому перебувала неповнолітня
- У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2025»
- До уваги! Відзавтра змінять порядок пропуску транспорту через пункт пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй»
- Хустські рятувальники деблокували потерпілого внаслідок ДТП
- До 15 років позбавлення волі загрожує закарпатцю за вбивство знайомого
- На Закарпатті відбулося урочисте відкриття першої бочки молодого вина врожаю 2024 року
- 2-річна закарпатка встановила рекорд України
- Поліція Виноградова затримала рецидивіста, який пограбував помешкання закарпатця, в якому перебувала неповнолітня дитина
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, який з пневматичного пістолета стріляв у бік неповнолітніх
- Поліція проводить розслідування за фактом побиття жительки Виноградова
- Поліція затримала чотирьох активних учасників конфлікту в одному з поселень неподалік Виноградова
- На Тячівщині горіла база відпочинку
До цієї новини немає коментарів