Ужгородські депутати зберуться на сесію після Великодня

Сьогодні, 5 квітня, відбулося спільне засідання постійних комісій депутатів Ужгородської міської ради – розглянули результати роботи тимчасової робочої групи, яка додатково вивчала питання надання земельної ділянки релігійним громадам, котре викликало конфлікт на минулотижневій сесії.
Керівник робочої групи, секретар міськради Андріана Сушко повідомила, що оскільки, за інформацією управління правового забезпечення тривають судові спори між сторонами, пропонується зняти проект рішення з порядку денного сесії до вирішення справи по суті в судових інстанціях.
Депутати підтримали цю пропозицію, а також прийняли рішення, що наступне сесійне засідання буде проведено вже після великодніх свят.



До теми
- Ужгород отримав ще один автобус від чеського міста-побратима Брно
- В Ужгороді презентували електронний довідник правової допомоги для переселенців
- В Ужгородській міськраді обговорили включення нових укриттів до системи цивільного захисту
- Міжбюджетна трансфертна співпраця: відбулася робоча зустріч керівництва Ужгорода та Холмківської громади
- Японський бізнес шукає нові можливості на Закарпатті: JETRO вивчає інвестиційний потенціал Ужгорода
- Ужгородська делегація взяла участь у святкуванні Дня міста Ніредьгази
- Масштабні проєкти в Ужгороді - у місті запускають високотехнологічне виробництво та будують інклюзивний ветеранський простір
- Ужгородська міськрада та ГО «Безбар’єрне Закарпаття» підписали Меморандум про співпрацю
- В Ужгороді посилюють контроль за станом укриттів у житлових будинках
- В Ужгороді до 28 червня продовжили тариф 20 гривень на проїзд у міських автобусах
- В Ужгороді організують денні табори відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки
- На реалізацію соціальних проєктів ветеранських громадських організацій у 2026 році з бюджету Ужгорода спрямують 2,5 млн грн
- Делегація з німецького міста Фюрт відвідала Ужгородську міську раду
- В Ужгороді до Дня матері вшанували матерів полеглих Героїв, військовополонених та безвісти зниклих
- В Ужгороді відбулися меморіальні заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
- За підтримку захисників – Ужгородській громаді передали прапор 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша
- В Ужгороді талановита молодь може отримати премію міського голови
- Для організаторів та підприємців: в Ужгородській міськраді роз’яснили порядок проведення ярмарків
- В Ужгородській міськраді провели позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС через займання на сміттєзвалищі у Барвінку
- Питання відкритості влади та доступу до публічної інформації розглянули в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів