Закарпатські депутати "відточують" обласні програми

Сьогодні, під час чергового засідання сесії Закарпатської обласної ради депутати розглянули низку важливих для області питань.
Серед питань, які розглянули сьогодні на сесії депутати Закарпатської обласної ради - питання, що стосувалися виконання Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки, про хід виконання Програми розвитку архівної справи Закарпатської області на 2016-2020 роки та багато інших.
Також депутати сьогодні планують внести зміни до Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони.
До теми
- Туберкульоз і ВІЛ – подвійна загроза, що потребує єдності дій: у міськраді обговорили ситуацію в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно розпочався опалювальний сезон – у лікарнях, школах, дитсадках можуть включати за потреби тепло
- Ужгородська міська рада оголосила прийом документів на премії для діячів культури та мистецтва
- Ще 2 мільйони гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- Богдан Андріїв: "5 мільйонів гривень із бюджету Ужгорода спрямують для будівництва ветеранського простору"
- В Ужгороді діє тимчасова заборона на самовільне встановлення дорожніх конусів
- Понад три мільйони гривень виділили на підготовку шкіл і дитсадків Ужгорода до опалювального сезону
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- На одноразову допомогу рідним загиблих захисників із бюджету Ужгорода виділили ще 1,8 млн грн
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг
- В Ужгороді затвердили плату за навчання у мистецьких школах на 2025–2026 навчальний рік
- Ужгород підтримує Третій Армійський Корпус: у міськраді обговорили подальшу співпрацю
- Ужгород отримав першого партнера у Молдові
- Підтримка від громади — захист на передовій: Ужгород допомагає нацгвардійцям
- Жителі Оноківської громади зможуть користуватися пільговим проїздом у громадському транспорті Ужгорода
- Ще 1 мільйон 150 тисяч гривень на підтримку військових виділив Ужгород
- В Ужгороді збудують ветеранський простір та мультифункціональний стадіон
До цієї новини немає коментарів