В Ужгороді пройшли урочистості з нагоди 78-ї річниці створення військової частини 3002

В Ужгороді пройшли урочистості з нагоди 78-ї річниці створення військової частини 3002
Урочистості з нагоди 78-ї річниці створення військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулися сьогодні,11 вересня, у 4-му стрілецькому батальйоні військової частини, що дислокується в Ужгороді на вулиці Айвазовського.

 

Привітати військовослужбовців прийшли представники обласної та міської влади - заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик, заступник голови облдержадміністрації Володимир Колесніков, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, а також військові, представники національної поліції та інші.

Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва передав вітання військовослужбовцям його заступник Ігор Фартушок. Він подякував бійцям за старанне виконання своїх обов’язків, побажав здоров’я їм та їхнім родинам. За сумлінне виконання завдань, високі показники у службово-бойовій діяльності, з нагоди річниці створення військової частини Ігор Фартушок вручив грамоти Ужгородської міської ради капітану, помічнику начальника штабу з організації служби охорони громадського порядку Андрію Максимлюку, молодшому сержанту, фельдшеру Тетяні Реківчак, старшому солдату Іліці Рігель, молодшому лейтенанту Олександру Федчуку, сержанту Аліні Яворській.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

11 вересня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів