Спійманий у Нижніх Воротах водій не зміг пояснити поліції звідки в авто 25 тисяч пачок цигарок


24 жовтня на посту «Нижні Ворота» працівники Управління захисту економіки в Закарпатській області Національної поліції України, патрульної поліції та Воловецького відділення обласної поліції виявили автомобіль, в якому знаходилась велика партія тютюнових виробів. Пояснити походження товару водій не зміг. Крім того, марки акцизного податку України, що були наліплені на пачки, візуально мали ознаки підробки.

Поліцейські вилучили 25,5 тисяч пачок, вартість яких становить майже 700 тисяч гривень.
На даний час оперативники та слідчі встановлюють коло осіб, які можуть бути причетні до постачання підакцизних товарів на територію Закарпатської області.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає штраф до 17 тисяч гривень, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до двох років.
Управління захисту економіки ДЗЕ НПУ
До теми
- Поліцейські Хустщини розслідують аварію, внаслідок якої загинув водій легковика
- У Перечині поліцейські затримали чоловіка, який погрожував пневматичною гвинтівкою
- Мукачівські поліцейські затримали двох чоловіків, які пограбували перехожого посеред вулиці
- Поліцейські Закарпаття встановлюють обставини смертельної аварії у одному з сіл Берегівщини
- За 10 000 $ до Румунії: поліцейські Рахівщини затримали мукачівця, причетного до переправлення осіб через кордон
- Дітям про безпеку: закарпатські поліцейські розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми
- Поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження з твариною у селі Фанчиково
- Вчинила підпал через неприязні стосунки з потерпілим: поліцейські Іршави затримали підозрювану у злочині
- Поліцейські Закарпаття розслідують смертельну ДТП неподалік села Павшино, внаслідок якої загинув пішохід
- Поліція Берегівщини розкрила подвійне вбивство пенсіонерів: затриманому загрожує довічне ув'язнення
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
- Поліція Ужгородщини розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої загинув водій легковика
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила умисне вбивство
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді поліція затримала студента за підпал автомобіля Tesla на замовлення
- Ветерани війни продовжують знайомитися з культурною спадщиною Закарпаття: поліцейські організували ще одну екскурсію
- На Рахівщині правоохоронці запобігли незаконному переправленню військовозобов’язаного через кордон

До цієї новини немає коментарів