Що, де роблять комунальники та підрядні організації в Ужгороді

На площах Богдана Хмельницького, Поштовій, Народній, Шандора Петефі працівники «УжАгроміксу» висаджують тюльпани, а на вулицях Одеській, Франтішека Тіхого – дерева. Продовжують також косити зелені зони на проспекті Свободи.
Вулиці Минайську, Михайла Грушевського, 8 Березня прибирають із використанням спецтехніки робітники обслуговуючої компанії «Ужбудсервіс».
Заплановано ліквідацію стихійних сміттєзвалищ за адресами: Вілмоша Ковача (Белінського), Юрія Гойди, Тараса Шевченка, Олександра Богомольця,14, Федора Достоєвського, 20 («АВЕ-Ужгород»).
На проспекті Свободи, перехресті вулиць Михайла Грушевського та Перемоги КШЕП ремонтує світлофори, на Виничній, Адальберта Ерделі, Миколи Гоголя комунальники встановлюють дорожні знаки.
Працівники КБК у рамках капремонту прокладають каналізаційну мережу на вулиці Стефаника, роблять реконструкцію інженерних мереж на площі Шандора Петефі та реконструкцію перехрестя Перемоги-Тиводара Легоцького (облаштування кола, бордюрів). На проспекті Свободи почали підготовчі роботи до капітального ремонту тротуарів – демонтують тротуарні плити. Продовжує КБК капітально ремонтувати тротуари на Будителів і вулицю Олександра Можайського (ставлять бордюри, ФЕМ-плитку).
Викладають бруківку на вулиці Панаса Мирного (капремонт), ставлять бордюри у рамках реконструкції на площі Георгія Кірпи, а також ремонтують внутрішньоквартальні каналізаційні мережі на вулицях Шумній, 32, Тиводара Легоцького 3, 5 робітники товариства «БК Антрол».
Триває капітальний ремонт водопроводу та каналізації житлових будинків на вулицях Залізничній, 4/22, Адольфа Добрянського, 12. Роботи виконує ТОВ «Аква-Реконструкція».
На площі Шандора Петефі, 38 (ФОП Форгачі М.І.), проспекті Свободи, 7/26 (ТОВ «Комерція і будівництво»), вулицях Сечені, 50 (ПП Юрченко), Марії Заньковецької, 17 (ПП Давиденко), Івана Панькевича, 79 – капітальний ремонт покрівель житлових будинків.
До теми
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних конкурсів для видавців і дітей – «Мистецтво книги» та «Майбутній ілюстратор книги»
- В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- Ввозили авто для військових, а продавали цивільним: поліція Ужгородщини повідомила про підозру ще одному фігуранту – директору благодійної організації
- Патрульні притягнули до відповідальності нетверезого водія, який вчинив ДТП в Ужгороді
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- 40 років до мрії: «Джерельця Карпат» встановили Національний рекорд України з масового виконання закарпатського народного танцю
- Українська академія лідерства розпочала в Ужгороді новий навчальний рік
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла

До цієї новини немає коментарів