Виконком Ужгородської міськради прийняв Програму капітального ремонту житлового фонду на 2018-2022 роки

В Ужгороді нараховується 1115 багатоповерхових будинків, санітарно-технічний стан більшості з них є незадовільним. Так, житлові будинки центральної історичної частини міста потребують збереження архітектурного обличчя із проведенням капітального ремонту фасадів, покрівель, інженерних мереж. Будинки, збудовані в 60-70 роках минулого століття (так звані "сталінки" та "хрущовки"), потребують комплексного капремонту. Великопанельні житлові будинки потребують проведення капремонту покрівель, інженерних мереж та утеплення фасадів (термомодернізації).
За Програмою капітального ремонту житлового фонду у м.Ужгород на 2015-2017 роки у 2015 році за кошти міського бюджету було виконано капітальний ремонт покрівель 30 житлових будинків на загальну суму 4035,6 тис.грн, проведено капремонт систем водопроводу та каналізації у 10 будинках на суму 686,2 тис.грн, електрощитових, електромереж у 7 будинках на суму 376,5 тис.грн, фасадів, заміну вікон в місцях загального користування у 2 будинках на суму 389,5 тис.грн, реконструкцію та капітальний ремонт ліфтів у 13 житлових будинках на суму 1812,0 тис.грн.
У 2016 році по Програмі було виконано капітальний ремонт покрівель у 50 житлових будинках на суму 13368,9 тис.грн, капітальний ремонт водопроводу, каналізації у 25 будинках на суму 2773,0 тис.грн., капітальний ремонт електрощитових, електромереж у 11 будинках на суму 1335,6 тис.грн, фасадів, заміну вікон в місцях загального користування у 6 будинках на суму 1000,3 тис.грн, ліфтів у 13 житлових будинках на суму 1078,0 тис.грн.
У 2017 році заплановано виконати роботи з капітального ремонту у 39 житлових будинках на суму 11230,0 тис.грн. Станом на 1 вересня 2017 року виконуються роботи з капітального ремонту покрівель у 16 житлових будинках, профінансовано роботи на суму 3673,3 тис.грн, у 9 – водопровідно- каналізаційну мережу (1028,9 тис.грн), ліфтів – у 2 будинках на суму 338,9 тис.грн.
Станом на 1 вересня 2017 року в міську раду надійшло запитів щодо проведення капремонту покрівель, водопровідно-каналізаційних мереж, електромереж, ліфтів у житлових будинках на суму понад 105 млн.грн.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
До теми
- Закарпаття бере участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Тарасом Балогою
- Закарпаття обрало свого представника до національної Ради ветеранів
- Ужгородських комунальників відзначили подяками 101 бригади ТрО
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 47-річним сержантом Віталієм Бичаком
- Вогнеборці Ужгородщини запобігли знищенню житлового будинку
- Академія культури і мистецтв запрошує талановиту молодь до участі у V Міжнародній студентській арт-асамблеї «TRIGGER»
- В Ужгородському ліцеї №5 імені Івана Чендея сьогодні підняли Прапор Надії
- В Ужгородському замку відбудеться благодійний фестиваль «Бельтайн»
- Після бойових завдань: військові 26 Закарпатського полку відновлюються під час декомпресії
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із Захисником Віталієм Бичаком
- Патрульна поліція Закарпаття нагадує: відволікатися на гаджети, керуючи автівкою — небезпечно
- Керував без посвідчення та у стані сп’яніння: на Ужгородщині зупинили порушника
- В Ужгородському скансені відкрили виставку живопису Віри Степчук «Пробудження»
- Музей в Ужгороді зібрав кошти на зарядні станції для військових через продаж унікального видання
- В Ужгороді розшукали дитину, яка не повернулася додому
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- В Ужгороді на площі Поштовій відкрили виставку Великодніх писанок
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок

До цієї новини немає коментарів