Жахливе вбивство на Рахівщині: через ревнощі чоловік зарізав власну дружину

Вчора, 8 листопада, на лінію «102» звернувся житель села Росішка Рахівського району та повідомив про вбивство. На місце події виїхали група реагування патрульної поліції, оперативники та дільничні, які встановили, що трагедія трапилася при свідках. Місцева мешканка розповіла, що до їх односельчанки просто на вулиці підійшов чоловік, з яким та не проживала вже майже рік. 31-річний чоловік посварився з 34-річною дружиною, після чого дістав ніж і вдарив її у шию. Жінка померла ще до приїзду медиків, а чоловік втік. Потерпіла була матір’ю двох малолітніх дітей.

ГРПП спільно зі слідчо-оперативною групою обшукали все село та прилеглі території у пошуках підозрюваного. Його знайшли за кілометр від місця скоєння злочину у будинку без номера в урочищі «Поток». Чоловік намагався покінчити життя самогубством, перерізавши собі вени. Працівники поліції не допустили цього. Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України. Він на даний час знаходиться в Рахівській районній лікарні. Там поліція виставила охорону.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ, тобто умисне вбивство. Підозрюваному загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. Чоловік пояснив поліції, що вбив дружину через ревнощі. Знаряддя злочину вилучено. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваних у вечірній стрілянині: деталі інциденту
- На Рахівщині правоохоронці затримали місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаного до Румунії
- 7 років в'язниці: за матеріалами поліції Закарпаття засуджено водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Поліція Закарпаття видала Угорщині розшукуваного втікача-гвалтівника
- Понад 600 «гонщиків» на Закарпатті отримали штрафи від початку місяця
- Зіниці не реагували на світло: в Ужгороді спіймали водія у стані наркотичного сп’яніння
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті керівника місцевої ГО та його спільників, які займалися «ухилянтськими схемами»
- Криваве застілля на Тячівщині: господар ледь не забив гостя до смерті, збрехавши медикам про падіння
- У 11 разів вище норми: в Ужгороді затримали нетверезого водія без прав на двоколіснику
- Із початку травня на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 13 водіїв
- За матеріалами поліції Виноградова до 8 років ув’язнення засуджено зловмисника за замах на вбивство закарпатки
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю

До цієї новини немає коментарів