Смертельні ревнощі: мукачівець зарізав чоловіка у власному під’їзді

Нагадаємо, 5 січня, близько 23.55 год, на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця багатоповерхівки на вул.Шандора Петефі в місті Мукачево про бійку у під`їзді будинку.
На сходинковій клітці другого поверху будинку поліцейські виявили тіло молодого чоловіка з явними ознаками насильницької смерті. Потерпілим виявився 27-річний мешканець цього ж будинку. Молодий чоловік помер на місці від численних колото-різаних ран.

В ході проведення ряду оперативно-розшукових заходів працівники Управління кримінальної поліції Головного управління Національної в Закарпатській області спільно з мукачівськими поліцейськими кримінального блоку, працівниками превенції відділу встановили особу, причетну до скоєння вбивства. Підозрюваним виявися 26-річний мешканець м.Мукачева. Як з`ясували поліцейські, на грунті ревнощів хлопець наніс смертельні ножові поранення молодому чоловікові в область життєво важливих органів. Від отриманих поранень хлопець помер на місці.
Мукачівцю, який вчинив злочин, поліцейські вже повідомили про підозру за скоєння «Умисного вбивства», а це - ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. Підозрюваному суд обрав міру запобіжного заходу – тримання під вартою, строком до 60 діб. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 334 постанови за перевищення дозволеної швидкості
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- Поліція Закарпаття затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП у селі на Мукачівщині – загинув пасажир
- Поліція затримала водія вантажівки, причетного до скоєння смертельної ДТП на Абранському перевалі
- На Закарпатті правоохоронці перевіряють інформацію про замінування
- Смертельна ДТП на Закарпатті – двоє людей загинули
- Минулоріч на Закарпатті у ДТП загинули 9 дітей
- На Мукачівщині під час полювання смертельно поранили чоловіка: поліція затримала причетного до вбивства через необережність
- Від початку року закарпатські поліцейські зафіксували 31 водія, який користувався телефоном під час керування авто
- Розбійний напад у Ракошині: поліція затримала двох підозрюваних у злочині
- Поліція Мукачева розслідує факт смерті п’ятимісячного хлопчика в обласній дитячій лікарні
- За фактом бійки у центральній частині Мукачева поліцейські відкрили кримінальне провадження
- На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї в регіоні: підозрюваних затримано
- В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками
- Керував з ознаками наркотичного сп’яніння та без права керування: в Ужгороді притягнули до відповідальності порушника

До цієї новини немає коментарів